Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie widzisz załączników i zdjęć na KWC?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-21, 12:26   #83
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nie widzisz załączników i zdjęć na KWC?

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
prawie 2 godziny męcze się żeby widzieć wszystko i nic
jeszcze przedwczoraj widziałam wszystko, a od tego czasu nic nie instalowałam
mam Mozillę, i Avast, niestety nic nie widzę, zarówno okienka odpowiedz, jak tez idź do ostatniej odpowiedzi, nie mówiąc o załącznikach, gwiazdkach czy fotkach w KWC
wyczyściłam cookies, pamięć podręczną, resetowałam komputer, wylogowałam się, zalogowałam ponownie i nic
do tej pory miałam wszystko idealnie, a chyba w ciągu ostatnich dni nic nie było robione na forum, bo do przedwczoraj wszystko było dobrze
na wszelki wypadek, jakby koloeżanka coś zablokowała, zainstalowałam Mozillę raz jeszcze, w rozszerzeniach nic nie miałam, zadnego blokowania reklam
co dziwne reklamy mi wyskakują normalnie, po każdym odświeżeniu strony wyskakuje reklama, ale fotek nie ma

jak widać po IE moge pisac i wszystko widzę, tylko z nią mam problem z logowaniem i też nie wiem jak długo bedzie mi służyć
niestety na Avaście się nie znam, mam 2 ikony koło zegara z literami a i . nie wiem jak sobie z tym poradzić, nawet nie widze przycisku jak je wyłączyć, chociaż nie mogłabym tego zrobić bo to komputer firmowy
brakuje mi sił, informatykiem nie jestem i nie wiem co robić już
Możliwe, że w ogóle zablokowałaś obrazki z domeny wizaz.pl
Firefox ma taką funkcję...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując