Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 10:15   #441
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jezeli obawiasz sie olejow to najbezpieczniejszym (moim zdaniem) jest olej tamanu. Uzywam go juz dluzszy czas i jeszcze nigdy mnie nie zapchal, a bardzo fajnie dziala na wszelkie stany zapalne i potencjalne wypryski. Wiec nie powinien zaszkodzic. Fajnie tez dziala olej jojoba, chociaz czasami wydaje mi sie za "lekki", z pestek malin tez jest fajny,ale w lato nie wchlania mi sie tak ladnie jak w zime (nie wiem czemu);d
Zazdroszczę tym z Was na które tak działa olej tamanu! Ja robiłam do niego wiele podejść i za każdym razem sprawiał, że nawet najmniejszy pryszczyk zamiast przyschnąć i zniknąć (czego się po nim spodziewałam) po nocy rozrastał się trzykrotnie . Niezależnie, czy mały, czy duży ;/ I nie jest to kwestia, że tamanu 'wyciąga', czy oczyszcza skórę w moim przypadku, jestem tego pewna.

Za to tamanu jest dla mnie niesamowitym lekiem, który w cudowny sposob wyleczył dziwne zmiany grzybiczo-podobne na stópkach mojej 5-letneij córeczki, najprawdopodobniej na tle alergicznym (bo na basen nie chodziła, ani nigdzie, gdzie mogła złapać faktycznie grzyba). Nic na nie nie pomagało, za to maść zrobiona przeze mnie z tamanu plus masła shea wygoiła to w nieprawdopodobny sposób!
Więc polecam próbować w różnych takich dziwnych problemach ze skórą .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując