Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ojczym ...
Wątek: Ojczym ...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 12:01   #38
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
heh, jak ja odwiedzam rodziców pytam się wcześniej czy coś będzie bo nie wiem o której wracać ;-) wykażcie trochę zrozumienia, prosty chłop, rolnik hodujący byki, jak podopuszcza ich tyle do krów to nachodzi go ochota ;-), zielinek pisała, że nie odwiedza domu, za często, może się zapominają ? może nie sądzą że aż tak jej to przeszkadza bo nie powiedziała tego dosadnie ? Jak, pisałem nie jest to szczyt super smaku, erudytą nigdy już ten chłop nie będzie, ale mogły się trafić sporo gorsze zachowania. W wieku 20 lat można być trochę zniesmaczonym takim zachowaniem rodzica, ale ja szczerze mówiąc cieszyłbym się szczęściem mojej matki.
moja mama jest po rozwodzie i też jest związana z nowym facetem. i ja się cieszę, bo w przeciwieństwie do mojego ojca ma jakieś swoje życie [nie wiem co poradzić na ojca, czasem mam wrażenie, że jedynym jego sensem życia jest praca i moje odwiedziny co tydzień ]. WIEM, że nie wzięłam się z powietrza, wiem, że moja matka to nie dziewica maryja i seks uprawia/ła. ale nie chciałabym tego widzieć ani słyszeć. po prostu, bo dla mnie jest przede wszystkim matką, a nie kobietą. i dlatego takie zboczone zachowania w mojej obecności nie miałyby prawa bytu. nie wiem jak bardzo musiałoby mnie sparaliżować, żebym nie reagowała na takie coś
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując