Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio sobie uszyłyście?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 16:35   #3591
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;29485555]

A narzutka świetna! Też mam dzianinę i chciałam coś takiego uszyć tyle, że mam wątpliwości czy moja maszyna da radę :/[/QUOTE]
Imp jak nie Ty dasz rade to kto?? Nie marudź, dzianiny szyje się naprawdę fajnie

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
\
Narzutka wyszła super, sama o takiej myślałam. Muszę gdzieś zakupić cieńszą dzianinkę...
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
to zapraszam

a na razie się pochwalę. Jakiś czas temu znalazłam na necie żakiet Pana Yamamoto - tu są zdjęcia i wykrój: http://showstudio.com/project/design...yohji_yamamoto
załączam tez zdjęcie oryginału

Długo nie umiałam się za niego zabrać, aż kupiłam smieszny sztruks, lekko elastyczny, batikowo farbowany, piękny i uszyłam

Szczerze mówiąc nosi się to średnio wygodnie, ale mi się podoba efekt takiego nieładu, nonszalancji i to, że czuć w tym Japonię ;-) Poskładanie wykroju z kartek A4 to prawdziwa sztuka, nie wiem jak projektant sobie to wyobraził, ale znaczników było polowe za dożo i cały czas miałam problem co do czego dopasować. Ale Japończycy znani są z origami więc nie mogło być łatwo ;-)

Ciężko się fotografuje samą siebie, zwłaszcza tak żeby było widać wdzianko, ale coś może się udało. Znowu poczułam potrzebę posiadania manekina, ale zrobię go pewnie dopiero w październiku jak wrócę z wakacji - teraz mam w głowie tylko ten wyjazd, lecimy za tydzień, do Irlandii do mojej psiapsiółki


a jak wrócę to pierwsze wyzwanie to będzie manekin. Myślałam o kupieniu ale jestem na etapie chudnięcia się, więc poczekam trochę a do tego czasu zrobię sobie mój własny. Wtedy pochwalę się tym co szyłam ostatnio, niestety autoportrety mi nie wychodzą a na inaczej fotki nie są fajne
Kurcze nie obraź się ale mnie ten zakiet nie przekonuje. Po prostu mi się nie [podoba. Lubię lekki nieład ale to mnie już przerasta
A teraz mozesz mnie udusić...
Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
Obiecałam Sus, że pochwalę się sukienką Victorii B., no to się chwalę. Łatwo nie było, bo po raz pierwszy szyłam coś z Papavero, ale warto było sie trochę pomęczyć, bo jestem tą sukienką zachwycona.
Aaa śliczna!! spaniale polączyłas dwie tkaniny, i widzę, ze nie przerabiałaś przodu jak ja. Gratulejszyn, świetna robota
[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;29527999]Bardzo ładna Szkoda, że dla mnie się nie nadaje bo i tak mam szerokie ramiona :P[/QUOTE]
Imp sama mam szerokie ramiona, ścięła trochę tkaniny własnie w ramionach i uważam, ze pasuje do szerokich ramion.
Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
Wyjdzie, wyjdzie
Trochę roboty z przygotowaniem wykroju jest, ale za to nie trzeba już dodawać zapasów na szwy - kroi się równo z szablonem.
A w tej sukience jest tyle cięć i zaszewek, że można ja swobodnie wymodelować do swojej figury. Swoją (Sus swoją chyba też) musiałam zwężać w biodrach
Zaiste, takze zmniejszałam w biodrach

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
Ładnie - ale gaduła ze mnie - post pod postem
Ale ten będzie z fotami
Bluzka z Burdy 4/2011 model 118
Interesująca! Masz kobieto zmysł do łaczenia tkanin co w moim wypadku sie nie sprawdza
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując