Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tarnowskie Panny Mlode cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-26, 01:03   #3873
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie Panny Mlode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kingunia87 Pokaż wiadomość
Tak widziałam jak jeszcze link działał widziałam jeszcze zdjęcia trojga moich znajomych, którym Hubert robil zdjęcia i tez mi sie bardzo podobały Ja w sumie nie mam jeszcze pomyslu na sesje ale mam nadzieję, że wymyślimy wspólnie coś fajnego

Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj kupiliśmy bilety lotnicze na MAURITIUS Mąż koleżanki pochodzi właśnie z Mauritiusa i lecimy razem (my na wycieczkę przedślubną) Szkoda, że tam nie możemy mieć sesji...:/
No wlasnie wiem ze link nie dziala musze sie tym zajac tylko czasu brak

U nas polowe miejsc wybral Hubert a my reszte

super pewnie juz sie nie mozecie doczekac

Cytat:
Napisane przez Fala25 Pokaż wiadomość
Ja mogę się pochwalić że ślub mamy 04.08.2012 r. w restauracji Dunajec w zgłobicach, zesół Fenix z Ilkowic a kamerzysta P. Paweł z os. 25-lecia w Tarnowie, foto to prawdopodobnie P. Beata Kulig z okolic Dębicy.

Proszę zapisać mnie w kalendarzu
juz dopisuje

Cytat:
Napisane przez perelka27 Pokaż wiadomość


Hubert Burzawa robi śliczne zdjęcia ale przesadza z winietowaniem. To psuje całe zdjęcie.
o co chodzi z tym "winietowaniem"?

Cytat:
Napisane przez Kasia_ekonomia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Gratulacje nowym mężatkom i przyszłym mamusiom Jakbym chciała się wrócić do tych wszystkich "szybkich" przygotowań Ja do Was Kochane/Kochani z takim pytaniem, ponieważ moja siostra w przyszłym roku bierze ślub i przyszłego męża (bruneta :P ) chce ubrać w jasny garnitur i do tego bordowe dodatki (bordowa kamizelka ślubna plus taki sam bordowy musznik) i tak mi się wydaje, że jednak to się nie zgra wszystko nawet nie wyobrażam sobie jak to mogłoby wyglądać. On też jest za pomysłem Beaty zwracałam im uwagę, że troche kiczowato to będzie wyglądać chyba. Wiem wiem najlepiej jak się w to wtrącać nie będę ale siostra ciągle chce znać moje zdanie na temat wszystkiego :P A jakie jest Wasze zdanie o "takiej stylizacji" Pana Młodego?
moj maz mial jasny garnitur , ale w zyciu bym go nie polaczyla z bordowymi dodatkami
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2011-09-26 o 01:05
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora