Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmienić kolor włosów sposobami naturalnymi?(bez użycia farby)-wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 12:22   #178
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: rozjaśnianie włosów-które nie niszczy, preparaty, sposoby naturalne...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Wszystko, co ingeruje w strukturę włosa go niszczy. Jeśli masz zniszczone włosy to nie polecam na razie rozjaśniania, żadnego naturalnego czy chemicznego. Jeśli do tego masz włosy farbowane to żadne szampony z rumiankiem, czy stosowanie cytryny nie pomoże, te sposoby są zarezerwowane tylko dla naturalnych włosów i to też niezbyt ciemnych i na pewno wtarcie soku z cytryny i wystawienie włosów na działanie promieni słonecznych zaszkodzi włosom.
Lepiej wzmocnij i zregeneruj włosy zanim weźmiesz sieza rozjaśnianie.

Całkowicie się zgadzamnie wiem skąd przekonanie , że cytryna pomaga przy koloryzowanych włosach jeśli nawet preparaty chemiczne bardzo czesto mają problem.Żadne naturalne sposoby ( które de facto sa wątpliwe i słabe w działaniu) nie pomogą na włosy koloryzowane.
I zdecydowanie polecam najpierw wzmocnienie włosa,tak jak poradziła Madziunia80 .Przy zdrowych włosach , ingerujące zabiegi w ich strukturę wcale ni musza być tak nisczycielskie ( czego dowodem są moje włosy , w cztery miesiące przeszlam z czrnego na blond , a teraz w ciągu kolejnych dwóch z bloindu na niemal platynkę- dopełnię tego w przyszłym miesiącu- a włosy mam ładne, świecące się i gładkie- choć przyznam, że frzyjerzy mówią mi , że pod tym względem jestem fenomenem. ja myślę, że to zasługa kosmetyków- mocno je odzywiałam przed zabiegami a jeszcze mocniej teraz po.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując