Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 20:32   #758
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
dlatego tak sie boje fryzjerow, ostatnie bylam w szoku jak widzialam przez szybe osiedlowego fryzjera siegajacego do wlosow klienta ......nozyczkami krawieckimi

aaa moge juz powoli zdradzic , ze Helen Seward, bardzo lubie ta firme. mam olejek arganowy od nich , ktory mimo silikonow lubie, ich odzywki uratowaly mi wlosy kiedy je spalilam, a jakis czas temu stosowalam ich bezamoniakowa koloryzacje i tez bylam bardzo zadowolona
to co jest swietne w tej firmie to to, ze kolory sa podzielone na sekcje- mamy sekcje kolorow cieplych, zimnych , czerwieni, korektory, mixy itd. polozylam cieply odcien na zimna czerwien z domieszka pomaranczu i nie idealnie, ale niemal od razu wlosy nabraly cieplego zmyslowego odcienia
do tego super pojemnosc i przyjemna aplikacja- sadze, ze zostane na dluzej z ta firma
Powiem ci że jak ostatnio też kupiłam nowy silikonowo-roślinny olej - nawet ok skład i w dostępnej cenie Gliss Kur, powiem ci że jak na produkt drogeryjny to naprawdę dobry:
http://www.loctite.pl/cps/rde/xchg/h...5_PLP_HTML.htm
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując