Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-28, 17:41   #4127
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
kupilam dzis Tacie komorke Samsunga w Saturnie na otwarciu tej nowej galerii byly duze promocje i sobie ksiazke-Zabojca z miasta moreli-reportaze Witolda Szablowskiego, gosc jest łebski i tylko 3 lata starszy ode mnie. byla ostatnia sztuka, mialam farta, bo tylko po to poszlam, ciuchy to ostatnia rzecz jaka mnie ta interesuje, w ogole 1dna pania tam dzis rano zdeptali i poddusili, motloch, jakby tam cos za free dawali albo jakby szynke w PRLu rzucili. ludzie sa dziwni. ciezko sie chodzi po tej galerii na otwarciu, nawet do wyjscia nie moglam trafic. poza tym nie podoba mi sie, bo nie ma zadnej rozrywki ani kregli ani kina, lipa.
ja mam plaszcz dlugi z NIKE, kupilam w zeszla zime za 800 zl, ale bylo warto, bo jest cieply i nie przemaka, do kolan siega. lubie pikowane. nie lubie typowych plaszczy.
no nie gadaj płasczyk NIKE za 800 zł ? kurcze ja tylko pomarzyć mogę zazdrościmy Ci chyba wszystkie
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora