Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, and U
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-01, 19:16   #2012
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Emiraty Arabskie - Abu Dhabi, Ajmān, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah,

Cytat:
Napisane przez jovikzu Pokaż wiadomość
hej witam wszystkich ponownie... zabiegana jak zwykle nie mam czasu Was nawet podczytywac.

Zuzannaklara - 60 000 aed to i tak troche malo na mieszkanie 2 pokojowe - w Dubaju ok, ale Abu Dhabi ciezko by bylo znalezc cos w zblizonym europejskim standardzie jakosci z europejskimi sasiadami..... ja bym powiedziala minimum 80 000 aed. tak z wlasnego doswiadczenia.

co do jezyka - nie chce zeby ktos mnie tu posadzil ze jestem zadziorna, ale bez przynajmniej dobrze opanowanego angielskiego ja bym sie tu nie wybierala na stale. Niestety bez tego ani rusz.

Nie uwazam zeby sie nas rownalo z Rosjanami, zalezy gdzie i najbardziej od tego jak sie zna jezyk i jakie sie ma kwalifikacje - tu doceniaja wyksztalcenie i zdolnosci.

Przesladowania tez nie ma, uwazam ze jest tu spokojnie i bezpieczniej sie tutaj czuje niz w Europie.

pozdrawiam wszystkich
witaj Jovikzu Mam jednak nadzieję, że czasem będziesz dawać znać co u Ciebie i jak życie w Abu Dhabi z Twojej perspektywy Co do zielonego, całkowicie się zgadzam. Język danego kraju jednak trzeba znać. Bez dwóch zdań
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując