Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-02, 12:33   #887
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
gdzie kupiłaś takiego dużego biovaxa? i serio po 24zł był?
Tak, dokładnie dałam 23,90 zł i jestem zadowolona. Przeważnie w aptekach są te mniejsze po ok 16-18 zł. A jeżeli nawet są w promocji i cenowo by wyszło na to samo, to wolę jedno duże niż 2 małe jakoś tak Kupiłam go w jednej z pobliskich mi aptek "Świat zdrowia" póki co tylko tam widziałam takie duże pudełka i to wszystkie rodzaje. Lubię tą aptekę, zawsze odbierałam tam kosmetyki z doz'a

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
ja za swoją zapłaciłam dzisiaj 9zł, ale cieszę się że na nią trafiłam, bo ma dobre opinie, a jak ją stosujesz?
a co do biovaxa-miałaś wcześniej jakieś inne rodzaje? np. do suchych i zniszczonych, bo ja właśnie miałam i ciekawa jestem czy ten do blondu będzie lepszy
Wlewam na pewno sporo ponad 0,5 l wody do miski i to chłodnej wody a nie ciepłej. Dozuję około 7-12 kropel zależy jak dawno nie robiłam płukanki i maczam w tej misce głowę parę razy, potem stopniowo całość wylewam na głowę, odciskam włosy nad wanną i potem w ręcznik
Miałam do wypadających i do zniszczonych, ale używałam w saszetkach od czasu do czasu. Efekt podobny do tego do zniszczonych, ale ten do blondu rozświetla mi włosy. Jednak za krótko jeszcze używam aby ocenić który lepszy.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując