Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Choroba Hashimoto - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-04, 14:27   #2902
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Choroba Hashimoto - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
właściwie dopiero zaczynam to leczenie teraz - doktor minimalnie podniósł mi dawkę euthyroxu (5 x w tygodniu 125, 2 razy w tygodniu 100) do tego dostałam metforminę na insulinę + polfilinę i biotropil na krążenie i dotlenienie tkanek + wit. PP ale tylko 4 opakowania

do tego zalecenia co do picia dużych ilosci wody - min. 2 l i regularności posiłków (przy hiperinsulinemii każda przerwa w posiłkach powoduje tycie co w konsekwencji może utrudniać zajście w ciążę)

za kilka miesięcy mam powtórzyć badania FSH i LH, bo one głównie są niezbyt optymistyczne na dzisiaj (ryzyko, że wyczerpuje się moja rezerwa jajnikowa )i wtedy będzie dalsza decyzja co do leczenia (równie dobrze w moim przypadku problemy z zajściem w ciążę mogą być spowodowane hiperinsulinemią, ale może być to też wina niedotlenionych i niedokrwionych jajników, które nie pracują przy chorobach z autoagresji tak, jak powinny)

namiarami na doktora służę na PW, jest to bardzo znany na śląsku lekarz i do niego miałam iść już tak naprawdę 3 lata temu ale zawsze przerażały mnie kilkumiesięczne kolejki na wizytę prywatną
jednak teraz mam przynajmniej jakąś konkretną diagnozę i wyjaśnienie moich problemów, tak więc moim zdaniem warto
Prześlij mi na pw namiary
A jakie masz wyniki ft3 i ft4?
Masz dobre ft3?
kobea jest offline Zgłoś do moderatora