Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 23:51   #2926
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale z naturalnej? To niestety
Polecam natomiast brązery z letniej kolekcji The Body Shop (w ogóle jestem dobrego zdania o ich kolorówce - zwłaszcza korektor w pędzelku powala,duży wybór kolorów i w ogóle wyszła taka seria z miodem czy coś i tak: 01 jest jasny,lekutko chłodnym odcieniem,02 który mam (a raczej miałam neutralnym,minimalnie ciemniejszym niż 01; te dwa polecam,nie mają w sobie odcieni marchwi
A z wyższej półki to MAC Ale nie brązery,tylko matowe róże. Mają tak obłędne kolory
Mogą być nie naturalne od czegoś trzeba zacząć Dziękuje za podpowiedzi, tylko wolałabym jednak coś nie błyszczącego. A może znasz jakiś z inglota albo innej dobrze dostępnej stacjonarnie firmy? Przepraszam, że tak Cię męczę ciągłymi pytaniami, zachowuje się jakby od brązera miało zależeć moje życie Ale się zawzięłam i muszę spróbować. Tylko trudno zacząć

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z pixie to faktycznie chyba nie tak miało być........ A może jeszcze zdążysz na ta promocję?
Róż mam, testuje i uczę się malować póki co sukcesów raczej brak, ale nie od razu Rzym zbudowano....

Ja się napaliłam na maskę anti-age, ale ciągle jej nie było na stoisku organique w promenadzie - dzisiaj nie wytrzymałam i kupiłam inna maskę, energizing!! Mam nadzieję, że ona tez jest ok, przynajmniej mi się tak wydaje.

Moja paczka z jmo tez nadana wczoraj, 04.10. Żadnej próbki nie mam.
Mogli spbie darowac te kłamstwa odnośnie daty nadania - chyba zdaja sobie sprawe jak łatwo to sprawdzić.
A teraz hurtowo odpowiadam na pytania o Młodą
TAK, TO DZISIAJ TEN WIELKI DZIEŃ
MAM DZIECKO W DOMU
Dzięki Bogu całe, zdrowe (nie licząc pierdół), usmiechnięte i wspaniałe jak zawsze!!!
Właśnie z koleżankami na mały spacer poszły
Z tego co widzę to promocja Pixie jest do jutra Chyba, że ją przedłużą w co szczerze wątpię a próbki dostałam dzisiaj, do jutra nie zdążę przetestować nowej formuły.

Pewnie, musisz ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. I zanim się zorientujesz to zostaniesz super ekspertką w tym fachu

Rany! Testuj maseczke szybciutko i dawaj znać! Też mnie kusi baardzo Ciekawa jestem czy odżywia podobnie do anti age

Tak strasznie się ciesze, że Młoda jest już z Tobą w domku Masz ją w końcu przy sobie To cudowna wiadomość

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli wychodzi na to,że tylko ja JMO nie dostałam?Jeśli jutro listonosz mi nic od nich nie przyniesie to zadzwonię tam i zrobię awanturę,powiem im jacy są zakłamani i że zostali zdemaskowani przez liczne grono wizażanek
Mam nadzieję, że paczucha jutro z samego rana dotrze do Ciebie bo jak nie.. A przydałby im się taki kubeł zimnej wody, żeby nie myśleli, że można tak bezczelnie klientki okłamywać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A poniżej zdjęcia dzisiejszych nowości:
- jmo odzywka rozmaryn+mięta
- organique energizing, ciekawa jestem jej bardzo, chyba nikt z wątku je nie testował - do włosów przetłuszczających sie u nasady, więc napaliłam sie na nią. Cudnie pachnie
Pięknie to razem wygląda
A jak pachnie ta maseczka?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A jeszcze w spr. JMO dostałam dziwnego maila - że zamówienie zostało przygotowane do wysyłki Kiedy ja zamówiłam z odbiorem osobistym,nie zapłaciłam i w ogóle
Może mieli na myśli, że zamówienie jest gotowe do odbioru i już czeka na Ciebie.. choć kto tam wie o co im chodzi.
Może jak tam będziesz to delikatnie zagadaj o tą dziwną sprawe z mailami, wtedy już musieliby odpowiedzieć

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A skład tej maski organique zjadliwy? Bo z nimi to różnie bywa...

caameroon Trochę zaganiana jestem ostatnimi czasy, ale powoli nadrabiam, choć przeczytać wszystkiego się nie da

Upolowałam w TK maxx niemiecki krem AOK. anakazar to TK maxx w Szczecinie
Skład maseczki anti age na pewno zjadliwy. Myślę, że energizing tak samo, bo to jest podobna seria (bez większych świństw, pomijając zapach i konserwant)

Oj, to nadrabiaj, nadrabiaj, nowe zakupki doszły Jest co podziwiać

Oj a co to za krem?

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A oto moje stare i nowe skarby z JMO
Od lewej:

1. Shine On, który bardzo lubię i którego recenzji nadal nie mam czasu poczynić.
2. Krople nawilżające - bardzo fajna pielęgnacja bez chemii.
3. Nowo zakupiona kuracja na objętość - mam nadzieję, że zadziała, oby!
4. Nowa odżywka Citrus i Neroli - moja ukochana
5. Prawie zdenkowana już odżywka, jak powyżej, czyli Citrus i Neroli
6. Szampon do włosów suchych Wieczorny Pierwiosnek, na wykończeniu.
7. Maseczka z glinką marokańską - mój nowy nabytek, ciekawam jej bardzo.

Kosmetyki do włosów Tigi Love Peace, które bardzo lubię:

1. Szampon nawilżający.
2. Odżywka nawilżająca ze spłukiwaniem.
3. Odżywka bez spłukiwania.
Jaki przepiękny zbiór JMO!: Wspaniała kolekcja
I w ogóle cuda
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora