Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czuję się starą panną...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-07, 11:08   #109
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Czuję się starą panną...

Niedługo skończę 22 lata, więc jestem autorko od Ciebie niewiele młodsza. Mam faceta, jednak kwestie typu ślub i dzieci to dla mnie sprawa cały czas bardzo odległa. Póki co pracuję i studiuję w Polsce, ale na magisterkę wybieram się już do Niemiec, chcę tam pracować i zrobić praktyki, jak wrócę będę mieć 25 lat lub więcej, a potem mam zamiar jeszcze pojeździć po świecie, może wybędę do Anglii podszkolić swój angielski... Niektórych to dziwi, pytają: "a ślub kiedy?" i zarzucają mi, że w tyłku mi się poprzewracało i zachciało mi się studiów za granicą. A ja czuję, że jestem jeszcze bardzo bardzo bardzo młoda (bo jestem), że jeszcze mnóstwo przede mną i czas na wielkie zobowiązania nadejdzie za kilka lat. I moim zdaniem ta magiczna 30-stka to świetny czas na założenie rodziny, to wcale nie jest za późno. Nie wiem, skąd taka presja wśród młodych dziewczyn, że jak skończysz studia (i to ledwo licencjat najczęściej) to koniecznie musisz mieć chłopa, bo po studiach to już absolutnie nie da rady nikogo poznać. I potem są 23-latki, które uważają się za stare panny... No nie wiem, dla mnie jest to przykre.

Ale takich ludzi nie brakuje - pracuję w kinie i kilka razy przyszła do mnie pani 40-letnia prosząc o bilet dla seniora.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując