Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dziewczyny z londynu...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-09, 16:06   #1683
malenka0903
Raczkowanie
 
Avatar malenka0903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 83
Dot.: dziewczyny z londynu...

[QUOTE=Fiolunka;29848463]Miałam taką jedną co to uwielbiała nowe dręczyć a że nas było dwie to mogła się skupić na nas i tak zapierdzielałyśmy po 18-20 pokoi dziennie, ze szczoteczkami do zębów czyściłyśmy wszystko co się tylko dało i tak było źle stała nad nami jak kat dosłownie. Na lunch pójść - graniczyło z cudem, bo oznaczało to siedzenie dłużej i czyszczenie tego co sobie wymyśli. A żeby było śmiesznie mówiła do nas pół po rusku, pół po angielsku. Jak poszłyśmy na nią do head houskeeperki to miałyśmy jeszcze gorzej. I tak po dwóch miesiącach, któregoś pięknego dnia zesłabłam z wycieńczenia. Skończyło się to leżeniem w łóżku z gorączką, wymioty itp. Nie mówię o siniakach na kolanach, które tak bolały że wyłam po nocach jak je zginałam (od szorowania podłóg na kolanach). Tak się skończyła moja przygoda z hotelami [COLOR="Silver"]

OOO BOZE
jestem w szoku

nie mialas szczęścia... ja mam dobre układy z wszystkimi housekeeperkami dlatego az tak mi sie nie spieszy ze zmiana pracy...
oczywiscie sprzątanie jest cięzkie.. ale czasem nawet nie ide do pokoi tylko szklaneczki poleruje

A ja sobie nogę wczoraj oparzyłam i dzisiaj nie poszłam do pracy ... siedze sobie w domku....

a co u Was??
malenka0903 jest offline Zgłoś do moderatora