Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PAŹDZIERNIK - nasze zakupy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-10, 14:12   #330
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: PAŹDZIERNIK - nasze zakupy

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
można link ?
http://allegro.pl/gladka-bluzka-tuni...861387378.html
proszę

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiula372 Pokaż wiadomość
Swietne zakupy Z tego co kojarze nosisz XS czy te bluzeczki z łatkami nadaja sie na ten rozmiar zastanawiam sie nad nimi , byłabym wdzieczna za fotke brazowej na Tobie
Teraz nie dam rady zrobić fotki, ale zapewniam, że leżą tak jak na fotce z aukcji:
http://allegro.pl/gladka-bluzka-tuni...861387378.html
Noszę XS/S i na mnie jest ok, obcisła, może trochę rękawki za długie, ale tylko trochę

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
zadowolona jestes z tej torebki? miesci a4? wyglada bardzo ladnie, ale chyba nie jest taka "miesista" ?
Bardzo zadowolona Mieści a4, nie jest flakowata, ale też jak się ją pustą stawia na podłodze to nie trzyma kształtu, ale podczas noszenia jest ok, trzyma kształt

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
czy jestes zadowolona z tej kurtki szarej z allegro? jaki rozmiar wzięłaś i jaki nosisz. rozmiarówka standardowa czy brać większą?

zaznaczone super!!
Dzięki

Trochę rozczarowała mnie ta skórka, wygląda na nienajlepszą jakościowo, ale fason jest fajny, świetnie się układa. Wzięłam rozmiar 1 - to takie XS, na mnie dobra

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
świetne zakupy

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



twoje zakupy również mi się podobają

powiedz, jak ci się chodzi w botkach z CCC? i jeszcze jedno - czy są z Jennifer&Jennifer?
Tak, są z Jennifer&Jennifer, szkoda trochę, bo wolę Clare Barson Botki są naprawdę wygodne, ja do obcasów nie jestem wcale przyzwyczajona, noszę ewentualnie koturny i to nie za wysokie, a te buciki zaskoczyły mnie wygodą mimo tego obcasa Chodziłam w nich na razie tylko po sklepie
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora