Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-11, 10:25   #974
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Sory ale przy tym je*łam x 389436785438

Ale z tego co piszesz panna faktycznie jest przykra :/
Nie masz żadnego kota żeby go wypuścić przypadkiem na schodach jak będzie szła Może przy odrobinie szczęścia się o niego potknie
Szkoda by kota.
Kiedyś jej zaproponuję odpalenie papierosa, przydymię jej grzywkę i brwi. I wąsy

Cytat:
Śliczna kawa z mlekiem
Dziękować

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
super masz coś takiego w nich ze na pierwszy rzut oka wcale nie widać że niektóre krótsze, dopiero po lepszym przyjrzeniu się. U niektórych wystarczy minimalna zmiana i jakos od razu mi się rzuca w oczy. A kolor super
Możliwe, że to kwestia akurat koloru, jakby był intensywniejszy, to pewnie od razu widziałabyś, że każdy innej długości

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaskiś laksigen do kawy?
Jeszcze kawę temu czemuś nosić? PffF! Nawet dla wyższych celów: NIE!


Dooobra, po ostatniej rozmowie z kumpelą stwierdziłam, ze co się będę wasaczem przejmować, szkoda nerwów.
Póki co, już cała uczelnia została doinformowana, że jesteśmy zaręczeni (wcześniej się nie chwaliliśmy jakoś za bardzo)
A Salvador, jak mnie będzie złościł, to jej tak je*nę, że jej się wąs wykruszy.
Amen.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot ja mam tak samo, nie mam juz do niech cierpliwosci... PAtrze jedynie z sentymentem na to, jak dlugie byly latem

(...)

Wlasnie sie dowiedzialam, ze do mojej szkoly przylatuje elita polskich plywakow i ja razem z moim bratem bedziemy ich oprowadzac i bedziemy dla nich tlumaczami
Oby to byly jakies ciacha
Taaak... Moje nigdy jakoś specjalnie długie nie były Ale teraz są krótsze i bardziej połamane, niż latem

Życzę Ci grupy przystojniaków :P
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora