Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - slub w Zakopanem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-16, 16:32   #40
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
dla mnie też ważne jest by goście nie byli porozrzucani ja jestem z Mazur, więc u mnie każde wesele (na którym byłam) wyglądało tak samo... prostokątna sala, stoły wokół i wszyscy jedzą i się patrzą jak inni tańczą... dlatego też skoro wesele robię w górach, to chcę by było troszkę inaczej :P
A widoczki..ja wiem, że są przepiękne... w ogóle jak się można domyśleć jestem miłośniczką gór... od 7 lat wciąż tu przyjeżdżamy i zdobywamy nowe, tatrzańskie szczyty

Co do mojej opinii... napisałam taką, jakie odniosłam wrażenie, gdy tam byłam.. ale nie ma co wnikać hehe bo tyle co ludzi to tyle opinii :P
Aha...i na pewno chodzi nam o tę samą karczmę..karczmę na Bystrem
Ja chcę, aby wszyscy siedzieli na tym samym poziomie..
Dlaczego? otóż nie wiem, czy starsze osoby latałyby tak z góry na dół..a nawet i młodzi jakby się napili :P a nóż by ktoś spadł..a schody są kręte w Góralskim Dworze jest fajnie zrobione, bo wokół są ławeczki, zmęczy się ktoś może sobie odpocząć, nie koniecznie idąc do swojego stolika.
druga sprawa, bo słyszałam też opinie osób które miały dwupoziomowe wesele...zespół który prowadził wesele nie był w stanie wszystkich zebrać do zabawy..

Nasz ślub jest 01.09.2012
Czyli nie tyle chcesz zeby wszyscy siedzieli na tym samym poziomie (to jest jakby oczywiste poza tym napisalam, ze tez jestem za tym) a zeby i stoly i tance byly na tym samym No i ok tutaj przyznaje racje, bo Przy Mlynie rzeczywscie nie da sie tego zorganizowac przy 80 osobach.
Co do spadniecia to w sumie przy pijanych ludziach i na prostej drodze moze sie cos stac takze akurat tutaj schody nie sa przeszkoda
A jesli chodzi o kapele/DJ i zbieranie gosci to mi sie wudaje, ze wszystko jest kwestia dobrego DJ/wodzireja czy kogos w kapel kto sie tym zajmuje i ludzi obecnych na wesleu. BYlam tez na takich weselch gdzie niestety mimo jednego poziomu ludzie sie rozpierzchli, powylazili na zewnatzr i nikt nie chcial tanczyc i przychodzic w waznych momentach No nic mam nadzieje, ze u WAs na weselu wszystko bedzie tak jak sobie to wymarzyliscie
A probowaliscie juz tam jedzenia? Jesli moge cos doradzic to sprobujcie sobie (nie chodzi o ta karczme tylko ogolnie jest dobrz wyprobowac). Polecam rowniez cukiernie Samante, maja genialne torty i przybieraja tez super. Wlascicielem jest taki spoko gosc, artysta i on szybko lapie wizje i z niczym nie ma problemu
W ogole w tym Goralskim Dworze kreca SZpilki na Giewoncie jakbys chciala sobie jeszcze zobaczyc
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując