Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koko-loki układamy i o ślubach wciąż gadamy-PM 2012 cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-17, 14:55   #3962
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Koko-loki układamy i o ślubach wciąż gadamy-PM 2012 cz.XII

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
nena, mi też te pierwsze, choć i drugie nie są złe. W sumie to wszystkie fajne A tak z innej beczki - jak nazywa się model Twojej sukni? Pewnie było to poruszane na forum milion pięćset tysięcy razy, ale nie mogę nigdzie znaleźć, a na sukniach ślubnych PM nie ma modelu sukni. Wlasnie oglądam suknie PM i jak obejrzałam Twoją, to zemdlałam z zachwytu
Swoją drogą fajnie by było pisać od razu co to za model, co nie? (tam przy sukniach ślubnych PM 2012)
model mojej sukni to Diana a firma Vera Wang Dzięki, że Ci się podoba

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Dla mnie to jakaś masakra nie wiem co będzie pasować czy nie będzie wszystko przeładowane, po prostu osiwieję do przyszłego roku

Ze slubclick.pl zaproponowali mi taką biżu
moim zdaniem, to oni własnie zbyt bogate dodatki Ci zaproponowali. Może zrób tak: fioletowe buty, fioletowe kolczyki (ale takie niezbyt zdobne - mniej więcej do 3 cm) i bukiet ?? Trzeba też pomyśleć, że z bukietem będziesz tylko w kościele. Jeśli postawisz tylko na fioletowy bukiet i buty, to na weselu zostaną Ci tylko buty. Jak już będziesz miała kolczyki - będzie okej

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
2 przepiękne w sumie wszystkie pary sa ładne ale jakoś drugie sa jak....z bajki

a mam pytanie z tych etsów jak jest z przesyłką? ona chyba drogawo wynosi prawda?
cena wysyłki zależy od sprzedawcy i kraju, z którego wysyła, etsy to portal globalny. Drugie kolczyki są wprawdzie z Autralii i kosztują w przeliczeniu 120 zł, ale wysyłka jest akurat darmowa
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora