Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie macie kompleksy ? :>
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 00:20   #2866
dorotqa
Raczkowanie
 
Avatar dorotqa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 224
Dot.: Jakie macie kompleksy ? :>

Aspekty zewnętrzne:
- rozszczep wargi i podniebienia (tzw. zajęcza warga, chociaż na szczęście mało widoczna) i wynikające z tego: nierówne usta, lekko krzywy nos i nieciekawy uśmiech
- grube łydki
- za dużo włosków na całym ciele
- wypryski i ślady po nich na plecach - chociaż ostatnio wspomniałam o tym lubemu to okazało się, że nawet nie zauważył tego, więc może przesadzam
- z mniejszych kompleksów to cellulit

Z aspektów wewnętrznych:
- nieśmiałość
- brak "gadki", gdy poznaję kogoś nowego lub po prostu z przypadkowo napotkaną osobą nawiązuje się dialog, nie potrafię podtrzymać rozmowy, wymyślać ciekawych tematów (TŻ do dziś wypomina mi jak na drugiej randce prawie w ogóle się nie odzywałam )
- przekonanie o własnej przeciętności lub nawet gorzej niż przeciętności, mam wrażenie, że nie mam żadnego talentu i w niczym nie jestem naprawdę dobra, a za cokolwiek się zabiorę wyjdzie co najwyżej średnio


Do niskich dziewczyn!
Nie macie co się przejmować, wiele osób podchodzi do takich "drobin" bardziej opiekuńczo, przyjaźnie. W dodatku nie ma problemu, że gdy założycie szpilki to "przerośniecie" partnera Moją niską koleżankę wielu męskich znajomych chętnie podnosi na ręce, ja mam 170 cm i jakoś nikt się do tego nie kwapi, mimo, że jestem szczupła i raczej nie przerażam ilością kg
dorotqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując