Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 12:15   #2564
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Do kremu na noc mnie zachęciłaś
Softa też nakładam na twarz bardzo, bardzo z dala od oczu. Jestem wrażliwym alergikiem i już kiedyś miałam po tym kremie oczy królika... Ale jako lekki krem do twarzy na lato się sprawdza Albo do ciała.
Służą, nie mam po nich więcej problemów niż po normalnych Większość testowałam będąc u mojej przyszłej teściowej (czyli u TŻ-ta ), która jest konsultantką i prawie wszystkie kosmetyki ma z Avonu. Sama nie używałam ich zbyt wielu, dopiero zaczynam Więc ulubione będę wybierała po większym rozeznaniu. Ale już w listopadzie dostanę moje zamównienie od mamy TŻ-ta i będę testować
Zbiory wrzucałam dawno temu i już większości kosmetyków nie mam z tamtych Teraz zużywam moje zapasy i będę starała się kupować na bieżąco, kiedy będą już jakieś kosmetyki potrzebne. Bo nie potrafię nawet do końca czegoś zużyć przez to, że leżą w koszyku inne i kuszą. Na szczęście minęła mi chęć gromadzenia zapasów.
jak zdecydujesz sie na zakup i zaczniesz uzywac koniecznie napisz jak Ci słuzy kremik na noc w takim razie
To podobnie jak ja...tez jestem wrazliwym alergiekiem. Musze ze wszystkim uwazac. Zawsze nowy kosmetyk na nadgarstku sprawdzam i na szyi gdzies z tyłu.
A co zamowilas z Avonu-jesli mozna wiedziec??
Ja od kilka lat mam te same kosmetyki ogolnie. Niewiele zmienia sie moj zbior. koncza sie to kupuje te same produkty.Ewentualnie nowosci np nivea, ziaja i kilka innych. jak sie sprawdza zostaja na stałe ze mna (akurat nivea jeszcze nie zawiodla i w sumie ich moge wszystko kupic i wiem,ze bedzie ok Słuza mi,wiec nie wydziwiam. Ale lubie robic zapasy-lubie miec duzo kosmetykow
Czasami kupuje cos roznych firm dla samego przetestowana jakie jest,ale najczesciej takie zakupy koncza sie oddaniem tego komus
__________________





Edytowane przez black secret
Czas edycji: 2011-10-19 o 12:17
black secret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując