Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 16:29   #2326
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kitka ta Twoja historia z panem od warzywniaka przypomina trochę moją historię z ostatniego zjazdu...
Chłopak jest z mojej grupy.. na pierwszym zjeździe wydawał się wporządku trochę gadaliśmy. Znajoma powiedziała mu ,że ma fajnego laptopa, a ten " Lenovo, pond 3 tysie kosztował" i tak się chwali.. cwaniaczek :/
Pisałam z nim jakoś na fejsie, powiedziałam o której będę w Warszawie, nie wspominałam gdzie będę nocować. Wyszłam przejść się z bloku a ten z kwiatami stoi? normalnie szok.. chyba mnie śledził? Rano wychodzę na uczelnie a ten stoi pod klatką i mówi ,że mnie podwiezie. Mówi ,że czeka od 4 pod blokiem bo był ciocie zawieźć na lotnisko i przyjechał żeby mnie złapać rano...
Dałam się namówić, pomyślałam nie będę tłuc się komunikacją, potem załowałam... bo cały dzień za mną łaził i tylko "Olaaa Olaaa czekaj..." idę z kolegą na przerwie na kebaba a ten się drze " Eeeej czekaj Olaa". Koleś jest naprawdę irytujący. Nawet jak do łazienki szłam to czekał pod drzwiami niedługo chyba będzie za mną tam wchodził..
W niedziele spóźniłam się na wykład wchodzę.. wykładowca już coś mówił a ten się drze " Olaaa chodź tutaj zająłem Ci miejsce" (oczywiście obok siebie)
:padam:

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Bunny jak myślisz jaką wodę będzie miała ta londa 38? rozumiem ,że to odcień 8.3?
niezly koles nie znosze takich natretow

mysle ze tak, ze to zlocisty jasny blond, wyjdzie pewnie jak sredni/ciemny blond i sadze ze ma wode 6%...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora