Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 16:51   #2331
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pewnie w listopadzie spoko ja już od połowy września do połowy października jestem bogatsza o 3 pary botków na obcasie i jedne kozaczki płaskie aż strach pomyśleć co będzie działo się w październiku
obecnie poszukuje płaszczyków (przerzucam się na nie z marynarek) nie koniecznie grubych bo nie jestem zmarzluchem ale takich co np sweterek wejdzie pod i będzie cieplutko w miarę

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

doszły już beżowe
w listopadzie pogmatwałaś zdanie ja w marynarce bym zmarzła chodze w swetrze w kurtce co mam z zeszłego roku z fischbone pokazywałam kiedyś ona jest w stylu Abercrombie & Fitch tylko że beżowa i nie śliska

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

mi się ten kaptur nie podoba, też się zastanawiałam czy to kaptur od bluzy czy część płaszcza
btw. w Szachownicy można czasami fajne rzeczy znalezc za male pieniadze lubię tam zaglądać

Dziewczyny widziałam w lumpku Uggi, takie jasno brązowe camelowe,ale było 60 zł za kg i wychodziło 30 zł za nie, nie wiem czy po nie wrócić
no właśnie coś z tym misiem jest nie tak

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja udaje zawsze że nie słyszę ,że to nie do mnie bo po prostu wstyd mi jak taki baran bo jak inaczej nazwać takiego człowieka robi przypał na ulicy i wszyscy przechodnie gapią się

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------



jeśli oryginalne i stan dobry to pewnie że brać ale obawiam się że już nie będzie

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Princessko obawiam się że nigdy się nie doliczę bo musiałabym zrobić w końcu porządek w mojej szafie w pokoju a co dopiero przedpokój i inne pomieszczenia kiedyś układałam to w jednej 2 dni i to z mamą bo pomagała mi a w pokoju mam taką dużą szafę na jednej ścianie od ziemi po sufit z 4 przesuwanymi drzwiami masakra wstyd się przyznać ale w dwóch mam porządek a w pozostałych dwóch to lepiej nie otwierać
jaaaaaaaaa! oddawaj


edit:
identyko tylko beżowa
http://allegro.pl/abercrombie-fitch-...877700677.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-10-19 o 16:53
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora