Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-24, 12:14   #4548
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wróciłam z MACa... długo walczyłam, ale nic z tego Przedsprzedaży nowej kolekcji nie ma i nie będzie, trzeba grzecznie czekać do eventu

Niestety troszkę mnie w MACu wycykali i nie mogłam zrobić zdjęć całej kolekcji, towar po prostu totalnie nierozpakowany i tylko dzięki dobroci kilku MACowych Pań z ZT udało mi się sfotografować co nieco... Tutaj fotorelacja

Jeśli chodzi o wrażenia ogólne to najlepsza zabawa była z rozpakowywania tych zestawów, trafiły w moje ręce jeszcze świeżutkie i czułam się w tamtej chwili jakbym odpakowywała prezenty wprost z pod choinki Te zestawy są po prostu magiczne! Chyba najładniejsze opakowania jakie do tej pory w MACu zrobili, a już na pewno najładniejsze z dotychczasowych zimowych kolekcji.

Co do produktów, na pewno PP będą moje, mineralne cienie też mi się podobają, ładna czerwona szminka What a joy, mocno iskrzące brokatowe dazzleglassy... i przepiękne zestawy... nie mogli po prostu tego lepiej zrobić - biel + czerwień + iskrzące drobinki ... = efekt porażający, szczególnie jak się to wszystko widzi na raz z tymi pudełkami, kosmetyczkami... Najlepsze są chyba zestawy do ust, naprawdę przyjemna kolorystyka szczególnie w połączeniu perły, bieli z czerwienią. Zestawy cieni do powiek X 6 takie sobie jak dla mnie, jakby gorzej się nakładają niżeli pojedyncze sztuki z regularnej kolekcji Zestawy pędzli bardzo fajnie wyglądają, a włosie pędzli wydaje się być całkiem dobrej jakości. Na razie to takie pierwsze wrażenie. W salonie miałam bardzo mało czasu gdyż w ZT jest po prostu ciasno, kręcili się klienci i sytuacja generalnie wymagała szybkiego ''załatwienia'' sprawy, ale jak znam życie jeszcze tam wrócę w listopadzie
irsin jest offline Zgłoś do moderatora