Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-26, 09:11   #99
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez rzeskaOL Pokaż wiadomość
friese, a ile razy przedłuzałas juz sobie rzesy?to był pierwszy raz? kurcze to jest bardzo fajna sprawa jezeli trafi sie na dobra stylistke,ja zajmuje sie przedłuzaniem od 3 lat i tyle tez czasu sama nosze rzeski,jestem nimi zachwycona ,ale gdyby jakas pseudo stylistka zrobiła mi tak jak tobie pewnie bym sie odrazu zraziła
teraz mam 4 razy przedłużone.. jest ok zrobiła to koleżanka.. trochę posklejane, ale może w 4 miejscach maks.

Cytat:
Napisane przez basaiii Pokaż wiadomość
wybierając stylistke proś koniecznie o portfolio i certyfikat! pusisz widziec dobre wykonanie, inaczej sie na to nie pisz! przykro mi że tak trafiłaś, można się sparzyć;/
teraz po prostu jak ten 4 raz mam, to widziałam u koleżanki ładnie zrobione, i poprosiłam tą koleżankę by dała mi namiar na swoją stylistkę i tak na nią trafiłam nie chciałam oglądać jej certyfikatu bo widziałam jak jej praca wygląda

Cytat:
Napisane przez DiD86 Pokaż wiadomość
wszystkie rzęsy są wykonane z włókien jedwabiu z wiązaniem syntetycznym

p.s. czy wiecie czym charakteryzuje się jedwab? trochę "leisty" i raczej rzadna z nas nie chciałaby mieć rzęs które składałyby się GŁÓWNIE z jedwabiu
ja słyszałam że te jedwabne to strasznie delikatne są, takie lekkie, i delikatne, jeszcze bardziej lekkie i delikatne od naszych naturalnych rzęs i że po prostu źle się układają
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując