Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-26, 20:24   #633
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Unforgiveable Pokaż wiadomość
a kwasy u kosmetyczki czy samodzielnie?
Samodzielnie, robię małe stężenia takie na mnie najlepiej działają, wolniutko ale pięknie skóra robi się coraz bardziej gładka.

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad kwasami ale nie wiem jak i od czego zacząć ^^
Ja na twoim miejscu zaczęłabym od toników. Polecam ze sklepu Zrób Sobie Krem tonik z kwasem salicylowym 2%. Jak nie masz uczulenia na ten kwas to można spokojnie sobie z tym zacząć. Moim zdaniem nie warto wywalać kasy na apteczne kremy z kwasami, bo te samorobione mają taki sam jak nie lepszy efekt.

Cytat:
Napisane przez kobzinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja stosuje ocm i retin-a na noc,rano ocm(bądź tylko mycie olejami bez kompresu)50 spf pharmaceris i jak mnie skóra ciągnie to krem nawilzajacy.Muszę przyznać ze widzę ze pory sie oczyszczaja i nie swiece sie tak bardzo( cera mieszana)!
Przemawia do mnie ocm baardzo! Przy nadwrazliwosci skory przy stosowaniu retinolu takie oleje na twarz działają wręcz kojaco( moja obserwacja).
Stosuje oliwe z oliwek i 15% oleju rycynowego.
Wcześniej stosowalam tyko kokosowy lub oliwke hipp do zmywania twarzy jakieś 1-2 tyg. Ocm od miesiąca i widzę, ze pory sie lepiej oczyszczaja! wcześniej oleju kokosowego uzywalam do włosów i skory jako balsam(no i w kuchni oczywiście )
Jednak z mojego doświadczenia wynika, ze skóra najszybciej i najlepiej oczyszcza sie przy zmianie diety na zdrowe żywienie( bez miesa).Juz po miesiącu jest ładna a po półtora śladu po pryszczach, zaczerwienieniach nie ma. Retin-a juz 2 miesiąc stosuje i coś tam sie dzieje ale cudow nie ma..No,ale wracam na dobra drogę zz wiec liczę na piekna skórę juz wkrótce pozdrawiam
Zgadzam się! Dieta to podstawa Ja też zauważyłam mocną poprawę w cerze. Do tego suplementy, kwasy, OCM, naturalna pielęgnacja. Cerę mam taką że nikt absolutnie mi nie wierzy, że 15 lat walczyłam z ciężkim trądzikiem. Do tego przy 35 latach nie mam zmarszczek , ale to zasługa chyba bardziej ćwiczeń i masażu.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując