Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-27, 01:19   #1603
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Ja wagi nie miałam przez 6 lat i żyłam
Nie ma za co
przejdź sobie Kochana na U spokojnie i od wiosny zaczniesz walkę z tymi dodatkowymi kg teraz nie ma co się na zimę katować
Teraz to i tak z uwagi na nadciągające w listopadzie okazje, potem święta, sylwestry itp tak się skończy, nie ma co się oszukiwać, oby utrzymać się udało Po nowym roku może wreszcie uzbieram siły do ostatecznego starcia

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
Dzien dobry


mama mi dzisiaj powiedziala zebym zaczela jesc normalnie bo jestem strasznie wychudzona. Ja uwazam ze teraz jem normalnie a to ze chudne to skutki tegoz wlasnie normalnego jedzenia i poki co nie zamierzam tego zmieniac
Moja mama ciągle tak mówi Chyba wyznaje zasadę, że zdrowe dziecko to tłuste dziecko, nawet takie trzydziestoparoletnie Dla mnie moja mała też ciągle za chuda, ale to chyba ze względu na kontrast do mnie
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam

zdałam
mam super humor, do tego TŻ mi zrobił obiad, pierwszy raz od nie wiem kiedy
To się TŻ wykazał

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Tak, nie ma Mindless dzisiaj, Ani też już trochę czasu brakuje, i Sweet odpoczywa sobie ciągle, ale wróci

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-10-27 o 01:18
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując