Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 21:58   #928
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agnes74 Pokaż wiadomość
Hejka !!!!

Oja wlaśnie też się czaje na to serum z retinolem i skoro piszesz że fajne to się chyba skuszę ,zastanawiałam się też nad kremem z retinolem ale chyba wezmę serum jednak .Tylko nie wiem czy to serum można stosować z jakimś kwasem ,chcę kupić tonik PHA albo BHA 2% jak myślicie który będzie lepszy i do tego zestawu co najlepsze na dzień teraz mam flavo c ale takie sobie i myślę co kupić innego ,ale większość jest polecana na noc
ja uzywam toniku rozano-mlecznego co drugi dzien i jak na razie jest ok. nic mi sie zlego nie dzieje. dosc czesto robie tez maseczke aspirynowa, gdzies co 3 dni, (ale calkiem od niedawna)

z tego co wiem to na stronie BU jest napisane, ze serum renew mozna uzywac codziennie wieczorem, wiec ja nie robie przerw, ale jak zauwaze, ze przeciazyl cere to pewnie jednak bede robila przerwy w uzywaniu.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując