Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-03, 10:37   #1290
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za jakikolwiek trop Może uda mi się znaleźć tego Panstika gdzieś na All? Pewnie jeśli już znajdę,to będzie stary jak świat-mam rację? Szkoda gadać Po co ja w ogóle zobaczyłam zdjęcia tego cudeńka na tym wątku? O ja biedna i nieszczęśliwa
Ja kupiłam go w ubiegłym roku od użytkowniczki
Dane Sprzedającego EwelinaKarkowska (5093):

Polowałam na niego bardzo długo, ale ciągle był niedostępny. Jak się pojawił, to od razu kliknełam.
Używam go regularnie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do świeżości. Nie zapycha, nie roluje się. Zachowuje się jak świeżak prosto ze sklepu. Moim zdaniem możesz kupować spokojnie ;-)
Wtedy kosztował 23.90zł. Teraz widzę, że jest tańszy i jest kilka aukcji z tym produktem. Może znów zaczęto go za granica produkować? Dziwi mnie skąd teraz tyle się go wzięło.


Bredzę....
Wpisałam tylko pan stick. I mi dużo wyskoczyło. Zapomniałam o shimmer. Czyli jednak go nie ma :-( On ma i zwolenników i przeciwników. Pocieszaj się, że może Tobie akurat by nie pasował
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2011-11-03 o 10:42
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując