Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 14:14   #714
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Co do konieczności używania młynka - można to obejść jeśli kupi sie gotowa bazę kosmetyczna i kolorystyczna - w woreczku mieszają sie całkiem przyzwoicie, na buzi bez smug A fakt faktem - kolor na oko wydaje sie w sam raz - na skórze znacznie ciemniejszy - tak właśnie załatwiłam swój pierwszy puder .. bo nie mialam juz czego dosypać

Dziewczyny, mam dwa pytania
* czy kaolin ( glinka biała) na kolorówka.com rożni sie czymś od glinki duuuuzo tańszej na ZSK? Rozdrobniem czy czymś?.. Ja mieszałam glinki : biala + czerwona i solo hop na strefe T z tym - na to zwykły puder - i wreszcie byl spokój caly dzień Bo szczerze w cenie 5 zl to ja mam 50g a nie 5 ml.. i sie zastanawiam czy po prostu nas robią w konia, czy rzeczywiscie jest jakas różnica chetnie bym dodała kaolinu do pudru.
* Mamy kilka 'sericite mica' dostępnych na kolorówce. Półmatowa mika jest ciekawa Rozumiem ze zwykła mika jest bardziej błyszcząca od półmatowej? Ciekawe wydaje mi sie tez połączenie od razu miki z zwiększającym przyczepność mirystynianem magnezu - jest rowniez lekko perłowa, satynowa?
Pytam dlatego , ze kiedys natknęłam sie na komentarz, tu na wizazu, rozczarowanej dziewczyny ze mika która kupiła okazała sie zupełnie matowa. Mimo ze mam cere sklonna do świecenia w strefie T nienawidzę 'płaskiego matu'

Przymierzam sie do pierwszej samodzielnej bazy (zawsze kupowałam gotowca ) i potrzebuje zaciągnąć opinii

capuccino
, co do efektu rozświetlenia - Oriental Beige jest najlepszy, i tak może być solo, ale lepiej w pudrze Kumpela wrzuciła go ostatnio do pudru odrobinę - efekt jak z bajki
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując