Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 18:43   #1021
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Mysle, ze u mnie to nie jest oczyszczanie, wlasciwie to jestem tego pewna. Od jakiegos czasu uzywam toniku rozno-mlecznego, i on mi stale oczyszcza buzke, jeszcze przed renew mialam juz w zasadzie same przebarwienia. Ja mam taki problem, ze moje zaskorniki sa zamkniete, na czole to widac dosc wyraznie. Przed tygodniowa kuracja renew ich nie bylo, a teraz znow sa i znow zamieniaja sie w pryszcze Juz odstawilam serum.

Czy ktos ma jakis pomysl do czego mozna dodac retinol? Czy do zwyklego kremu nawilzajacego mozna dodac?
Tyle, że tak dziala retinol, wyrzuca to co jest pod skórą na zasadzie zluszczania wartwowego. Można sobie kuku zrobić jak sie zapomni o paru istotnych kwestiach /jak filtry czy za częste stosowanie/ ale za to stosując prawidlowo i lege artis można się w odmianach czystej witaminy A zakochać
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując