Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-10, 15:46   #460
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nie przekonam się serio kupiłam i leży już od tamtej jesieni nie umiem tego ubrać bez sensu gołą szyję i tak mam albo mnie właśnie dusi tak samo jak golfy podobają mi się ale duszą mnie i źle się czuję chociaż taki jak ma Kitka ten czarny to może kupię bo mam na niego kilka pomysłów ale muszę przymierzyć jak się będę czuła Tż zawsze mówił że fajnie w golfie obcisłym wyglądam i namawiał żebym kupiła

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------



po kanapie rozpoznam
aaaaaaahahahaha ta moja kanapa
muszę zacząć robić gdzie indziej fotki, ale u mnie najlepsze światło zawsze jest

też mam właśnie sporo pomysłów na ten golf, dlatego go potrzebowałam, miałam wiele czasu na myślenie przez ostatnie 2 tygodnie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka snow
ja nie myle waszych avatarkow z prostej bardzo przyczyny snow ma jasniejsze wloski wpadajace w biel a kitka bardziej slonecznie
ani razu nie pomylilam was
jedynie co was laczy to ujecie na foto
to może wrócę do poprzedniego
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję tak granatowo-biała
nosisz ją czy może chcesz mi wysłać w prezencie gwiazdkowym?

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chociaz na tym nowym avku kitka masz wlosy podobne do snow moge sie mylic i ja teraz
aaaaaaaahahahahahaha
poszukam czegoś innego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora