Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tylko jeden mężczyzna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-13, 17:47   #21
Catie
Przyczajenie
 
Avatar Catie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Tylko jeden mężczyzna?

Bardzo dobrze wiem o czy mowisz... Opowiem Ci jak to jest u mnie i mozesz sobie porownac

Ja poznalam mojego chlopaka jak mialam 17 lat (teraz mam juz prawie 22), milosc od pierwszego wejrzenia DOSLOWNIE! Po tygodniu juz bylismy razem, nikt nie wrozyl nam ze przetrwamy (tak jak kilka dziewczyn wypowiadajacych sie powyzej o twojej sytuacji) tym bardziej, ze przez dwa lata mieszkalismy w dwoch roznych panstwach. Kazde znas mialo wczesniej chlopaka/dziewczyne ale wlasciwie po obu stronach te zwiazki zaszly tak daleko jak pocalunek z druga osoba.

Ja tez czasami sie zastanawiam sluchajac opowiadan kolezanek o tym jak wyrwaly kolesia na dyskotece, jak calowaly sie z tym, czy innym albo przespaly sie z kims tylko dla zabawy, bez zobowiazan. Kiedy tego slucham to zastanawiam sie czemu ja jestem inna od nich, czemu jestem taka 'nudna'.

Ale wtedy sobie mysle... mam wspanialego chlopaka, z ktorym jest mi najlepiej na swiecie. Bardzo dobrze sie rozumiemy i chcemy tych samych rzeczy. Czy warto jest zaprzepascic to wszystko tylko dla jakiegos przypadkowego sexu, czy pocalunku z kims innym? Kims kto nie da mi tego ciepla, milosci i bliskosci? Oczywiscie ze nie

Szczerze mowiac, pomimo tego ze calowalam kilku chlopakow przed moim to odkad jestem z nim nawet nie moge sobie przypomniec tych poprzednich pocalunkow (moze dlatego, ze ie byly takie dobre jak te ktore teraz dostaje )

Zawsze bedziesz miala watpliwosci, kazdy ma, w kazdej dziedzinie zycia. Ja zastanawiam sie co byloby gdybym uczyla sie wiecej matematyki niz j.polskiego w szkole i na jakich studiach bylabym teraz gdybym postapila inaczej, czy co byloby gdybym nie postanowila wyjechac z dala od rodzicow i zostawila wszystko za mna po to zeby byc z moim chopakiem. Zawsze sa watpliwosci, ale jesli jest ci dobrze ztym co masz, nie ma sensu tego zmieniac dla przypadkowych i chwilowych przjemnosci, bo o nich zapomnisz tak szybko jak dlugo one beda trwaly a wspomniena ze swoim chlopakiem bedziesz pamietac na zawsze.

Ja tez bylam ta ktorej mowili, ze jeszcze nie jednego chlopaka w zyciu bede miala, ale jak narazie od tak dlugiego czasu jest to ciagle ten sam chlopak.

Nie mowie ze tak ma byc na zawsze, rozne rzeczy w zyciu sie dzieja, ale dopoki to co mam trwa i jestdobre, niech tak bedzie.

I tak samo radze tobie

Pozdrawiam!
Catie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując