Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 21:13   #4576
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Kawarnia - rozmowy (nie)kontrolowane

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Dzieciaki w tym wieku sa nie do pokonania



Anka, nie daj sie, pomysl sobie o tych wszystkich ludziach, ktorych oni pozbyli sie w nieladny sposob. Nic im sie od Ciebie nie nalezy i nic Ci nie moga zrobic. Jak beda marudzic, to idz na zwolnienie lekarskie z powodu stresu i tyle



No wlasnie?
A miałam
Nic mi takiego mądrego nie powiedziała bo ja nie mam problemu w wymową ale poćwiczyłyśmy czytanie trudnych wierszy takie gdzie wyraz się kończy na T a drugi zaczyna na D. Ja jedyny jaki mam problem to taki, że bardzo szybko mówię i czasami ludzie za mną nie nadążają.
Dała mi taki 15 minutowy wykład jak dbać o głos, jak nawilżać struny głosowe, czego nie robić z głosem, itd.
Powiedzała, że mam bardzo ładny akcent, zrozumiały i czysty więc nie powinnam się martwić, że mnie ludzi nie rozumieją kiedy mówię do nich przez telefon. Potem ćwiczyłyśmy to co mam mówić jak odbieram telefon (klinika zmieniła nazwę kilka miesięcy temu i jak odbieram telefon to muszę powiedzieć nową nazwę kliniki i przypomnieć też starą) co brzmi trochę jak "król Karol kupił królowej Karolinie..."
Mówiła, że muszę nauczyć się ciąć zdania na części i oddychać co 3 wyrazy, a nie gadać aż mi tlenu w płucach zabraknie
No i było by tyle
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora