Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-17, 20:46   #2511
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Z tą Pocztą to jest niezły cyrk, to już te braki w ori nie są tak straszne jak to.
Polecam konto >30 w BZWBK. Wszystkie podstawowe rzeczy są bez opłat. Ja w ogóle nic za konto nie płacę, a co miesiąc robię ok 10 przelewów. Poza tym obsługa konta przez internet jest bardzo łatwa. Potwierdzenia transakcji dokonuje się przez wpisanie kodu otrzymanego smsem zaraz po wysłaniu przelewu, więc jest to bardzo wygodne. Nie trzeba nosić żadnych zdrapek czy tokenów przy sobie
Jeśli do 9:00 zrobię przelew, to w ori po 17 jest już zaksięgowana wpłata. Jak po 9:00, to dopiero następnego dnia, ale to i tak nie jest gorzej niż w innych bankach. Bankomatów w kraju jest sporo, a oddziały w każdym liczniejszym mieście.
Orientowałam się jak wygląda oferta w banku, w którym ori ma konta (nie pamiętam już który to), ale tam nie było tak całkiem bez opłat, a to moje w BZ jest fajne

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam w oddziale w Warszawie żeby zwrócić kilka rzeczy. ... Zatkało mnie,zwłaszcza że dziś mijało 30dni od zakupu...
Zwroty z powodu uczulenia, czyli brak jakościowy ma dłuższy termin niż 30 dni...
Ale z tymi drukami to dobrze wiedzieć (dziękuję ), bo będę trudnić swoją sponsorkę, żeby mi zwrot zrobiła w filii, to muszę ją o tym uprzedzić
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora