Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ugotowani na TVN
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-21, 14:29   #381
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Ugotowani na TVN

Oblizywanie paluchów było obrzydliwe to fakt, ale bankowiec, który się tak na to oburzał, jak gotował swoją "mieszankę warzywną" na patelni to spróbował jej tą samą łyżką i po oblizaniu wsadził ją ponownie do potrawy i dalej mieszał

Ale przynajmniej jeden odc., gdzie oceny wydawały się w miarę sprawiedliwe. Choć mam wrażenie, że blondynka na koniec zaniżyła trochę z tą 7 (reszta dała 9 i 10), pewnie czuła oddech konkurencji. A bankowiec jaki skromny, pewnie mi ten i tamta 4 lub 5 dadzą
Komentarze bankowca niezwykle wywyższające się, dania świetne, ale widać, że chciał się polansować, i jeszcze ten tekst "cała Polska zobaczy jak tańczę". I jak zaglądał do tego biszkopta i co chwilę go macał i dziwił się, że nie wychodzi, to miałam aż ochotę go siłą odciągnąć od tego piekarnika

Zumba fajna, ale właśnie nie po kolacji, no i nie z tym towarzystwem. Mogła sam pokaz zrobić.

Co do mieszkań to ja właśnie lubię sobie popodglądać,

I tak, ten wszechobecny Kucharek. Przecież to potrafi zabić cały prawdziwy smak potraw, nadając mu takiej sztuczności. Fuj.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2011-11-21 o 14:32
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując