Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 07:16   #59
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 672
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
http://www.organicum.pl/trilogy.html

Tutaj można kupić trilogy
Ceny niezłe

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
W galerii zaczepił mnie dziś przeuroczy Pan ze stoiska z kosmetykami z morza martwego i demonstrował jak działa peeling dłoni z soli z morza martwego (cena oczywiście ) Ja tyle to mogła bym za peeling płacić jak by mi zawsze go robił ten Pan. Potem wcierał krem do rak i takie tam bla bla bla (kupie se sól, wymieszam z olejkami i będzie na to samo) ale miał tez polerkę do paznokci która była magiczna bla bla bla Ta najgrubsza była z solą , ta drobniejsza nie pamiętam a ta nabłyszczająca z jedwabiem podobno i efekt super - takie błyszczące śliczne pazurki, może spotkałyście się kiedyś z czymś takim w rozsądnej cenie?
Ja się spotkałam z tym samym (takim samym stoiskiem) w CH Blue City w wawie - z tą różnicą,że tylko Panie u nas zaczepiają Ceny kosmiczne
Powiem szczerze,że mam dużą nieufność do wszelkich marek dystrybuowanych w ten sposób

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jeszcze jakbyście kochane mi podpowiedziały, gdzie można kupić krem z filtrami Phenome. Niestety u nich w sklepie internetowym niedostępny, a sklep firmowy oddalony o kilkaset kilometrów. I jeszcze zastanawia mnie jeden fakt - oni nie mają certyfikatu i jak to teraz z ich "naturalnością" jest
Phenome to marka zagadkowa
Jak chcesz,to mogę Ci kupić ten krem i wysłać pocztą - jeśli będzie dostępny.
Z naturalnych testowałam latem Laverę SPF 30 bodajże i nie polecam. Phenome polecam - mi bardzo pasuje,chociaż uwaga! jest bardzo treściwy. Ale może na zimę to tak akurat...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora