Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 10:06   #92
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie
Tak szczerze mówiąc, to nie miałam czasu aktywnie się udzielać, mam 2,5 rocznego synka, który miał trudniejszy okres i jemu musiałam poświęcić uwagę. Czytałam za to zawsze pilnie, chociaż nie zawsze na bieżąco

Moje bliższe zainteresowanie kosmetykami naturalnymi zaczęły się od kosmetyków cruelty free, to było jakieś 3 lata temu. Od ponad roku staram się używać kosmetyków naturalnych, ale jeszcze zostały mi jakieś niedobitki nie-eco, które zużywam. Mój Syn używa tylko naturalnych, ekologicznych kosmetyków, mój Mąż woli chemię, ale bardzo nad nim pracuję. Nawet nie wie, że część jego zapasów rozdałam.
Mam kręcone, suche z natury włosy i one chyba są najbardziej mi wdzięczne za nietraktowanie ich chemią. Mam już swoich włosowych ulubieńców i nieczęsto coś innego testuję. Cera oczywiście też zupełnie inna, dużo osób zwraca uwagę, że mam ładną cerę bez niespodzianek i zmarszczek. Jednak, gdy zaczynam mówić o naturalnych kosmetykach, to patrzą na mnie z obłędem w oczach .
Ja kosmetycznego bzika mam od czasów liceum, czyli dawno temu, kiedyś na spotkaniu klasowym pytano mnie, czy ja dalej taka zaangażowana w kosmetyki i pielęgnacjęi w ogóle się nie zdziwiły, kiedy chciały mnie wyciągnąć na drinka, a ja powiedziałam, że mogę później, bo mam maskę na włosach


Ja też mam różany z alepi i też nieotwarty...
Mimo, że staram się bardzo z tym walczyć i nie mam już takich ogromnych zapasów jak kiedyś, to ciągle miewam coś, co czeka w kolejce

zauważyłam, ale i tak testujecie kosmetyki również dla dojrzałych cer, więc korzystam, chociażby dowiedzieć się o konsystencji, zapachu, jak się wchłania...

super mydelka , zamówię takie dla mojej Mamy i dla Babci chyba też, bo bedzie zazdrosna

BU nie wysyła zagranicę to raz, więc nie mam dostępu ani do kosmetyków stamtąd, ani z Mazideł. Zamawiałam kiedyś ze ZSK, ale tam nie mają wszystkiego, co ewentualnie chciałabym i ze względu na przesyłkę niezbyt mi się opłaca.
Ja zawsze kupuję w promocjach, wykorzystuję kody rabatowe itp itd, płacę czasami naprawdę śmieszne pieniądze. Na tyle miałam zapasów (), że nie miałam nigdy takiej naglącej potrzeby, aby kupować na już, czekałam na okazję. Np za olejek zapłaciłam połowę polskiej ceny
-----
Właśnie dotarła do mnie przesyłka z Balm Balm, zamówiłam balsam do ust, maskę z hibiscusem i serum z różą. Dzisiaj bedą testy.

Genialne!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora