Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-23, 19:59   #117
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zresztą dziewczynki Wy nie bądźcie takie skromne.... zapasy macie nie mniejsze niż ja

Ha ha!!!! A własnie, że tuli to juz mam - wstawiałam zdjęcie
a czekam na parę kilogramów mydełek LF
Co do zamawiania w LF niedostepnych produktów - nie ma rzeczy niemożliwych!!!!! Ja złozyłam zamówienie na wszystkie mydła jakie chciałam (bez względu na ich dostępność), zamówiłam 3 misy, które jeszcze nie miały cen () a także zamówiłam świece i zawieszki na choinkę zanim wogóle sie na stronie pojawiły (świece już są, zawieszki nie wiem). Tak więc zamówienie złożyłam a produkty z zamówienia dopiero sie potem poajwiły
Pani Ewa wysle mi jak skompletuje całe zamówienie - ale będe cuda miała

Z glinką różową, les argiles - jest na biolanderze i naturalnym pięknie.
Z dziką różą n&b bio - na biolanderze.
Nie wiem, o które pytasz więc na wszelki wypadek opisałam oba, chociaz do twarzy to z glinką bedzie.
Ale z dzika różą cudnie pachnie to moje wielkie odkrycie kilka dziewczyn na nie namówiłam i wszystkie bardzo zadowolone
Aniu ja już właściwie nie mam zapasów, oprócz mydełek kilku bo reszta idzie na prezenty, i kilku kosmetyków które nie są eko więc nie mam serca używać i wywalić też nie.. pewnie komuś oddam. Ale przy was to pewnie szybko nadrobię
O oba mi chodziło, muszę sobie zapisać czy coś..


Ja też chce zawieszki na choinkę a Twoja Paka będzie jak cały wór świętego Mikołaja! będziesz miała przedsmak gwiazdki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora