Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-25, 08:24   #1240
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

dzień dobry.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
byłam po wyniki

wszystkie zerowe
Ola nie ma alergii na nic
dzwoniłam od razu do alergolog
potwierdziła, że musimy to ścierpieć, takie jest AZS
tak jak pisałam AZS może nie mieć związku z alergią, więc zostają inne czynniki, kontaktowe, suchość skóry, jej delikatność, i inne typu ciepło-zimno, kontakt z materiałami, zabawkami itp itd
wprowadzam pokarmy stałe zgodnie ze schematem, gluten, żółtko itp

za jakis czas spróbujemy znów testów, jak będzie większa, około roku
tak doradzają lekarze
osz cholerka. szkoda że nic tak naprawdę nie wiadomo.
za Was trzymam.

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
wpadam na chwile,
witam sie po dlugim czasie nie obecnosci
nie mam czasu nawet podczytywac jakos dokladnie ostatnim czasem
caluje wszystkie dzieciaczki
a masz .

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
dzien dobryyy, a w zasadzie dobry wieczór..
bry bry byr .



Cytat:
Napisane przez k190172 Pokaż wiadomość
Przepraszam że tak wpadam nagle ale mam duży problem z Igorkiem wczoraj wieczorem zjadł kolacje koło19:00 dzisiaj obudził się o 8:00 i nie chciał jeść dopiero o 10:00 zjadł ok 170ml mleczka z kaszką o 11:00byliśmy na szczepieniu wszystko ok poszedł spać i obudził się 0 16:00 nie chciał jeść mleczka tylko 30 ml wypił i dalej nic jak próbowałam mu dać zupke to dałam dosłownie troszke na łyżeczce i zwymiotował!!! dopiero o 19:30 wypił 150ml z kaszką a po godzinie zwymiotował do tego wszystkiego zrobił dwa razy wodnistą kupe . Poszedł spać ale nie chciał nic zjeść nawet herbatki troszke nie chciał . Czy to może być po szczepieniu ??? Nie wiem co mam robić TZ mówi żeby poczekać do rana . A co jeśli obudzi się w nocy głodny ja go nakarmie pójde spać a on się zachłysnie wymiotami

Jeszcze raz przepraszam że tak nagle zawracam głowe
o rany. jak u Was dzisiaj? cos lepiej? brak apetytu zapewne przez szczepienie, wymioty biegunka... maskara, strasznie Ci współczuję.
daj znac jak się czujecie.

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Ciężka nocka za nami. O 2 Piotruś miał 38,8 , więc znowu zbijaliśmy.
Trochę popłakiwał, jakby go coś bolało.
Jadę zaraz do laboratorium po wczorajsze wyniki i zawieźć siuśki do badania.
Prosimy o
trzymam za wszystko i żeby było dbrze. biedactwa daj znac co u Was.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Nocka lepsza, aczkolwiek nadal kiepska.
Ale SPALIŚMY.
Tylko, że pobudki co 2h. Normalnie powrót do okresu noworodka
Zauważyłam też, że nie ma większej różnicy, czy dam paracetamol, czy nie dam, więc nie daję.

Eda mówi "bababababababa" i "łałłałłałłał" CAŁY czas
.
Szymonek dzisiaj tzn. tej nocy też miał etap marudzenia, chociaż nie tak często.

i powtarza mmmmmmmmmmmm a potem mmmmamamamamama i bababababababa i ej jak nikt na niego nie zwraca uwagi .\


gdzie jest daisy.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Witam !

kremem smarujemy jak jest mróz i wiatr,
nie każde dziecko ma tak wrażliwą skórę i niektórym nic nie będzie na mrozie, a niektórym już przy 0 odmrożą się policzki ...
ja smaruje bo dziewczyny mają od razu takie czerwone buraki, które nie schodzą w domu

do ust - nie wiem co, można zwykłą apteczną pomadkę ....

Aga.M jaja kupuję u chłopa ze wsi

zosiaaa podnoszenie z plecków to mięśnie brzucha też ... mięśnie obręczy barkowej ...

k190172 może być tak po szczepieniu ...
na razie żadnych elektrolitów, dwie wodniste kupy to jeszcze nie biegunka !

matall

anulinka
OB nie świadczy o tym , że to infekcja ... CRP w normie a ono jest bardziej czułe




czytam Was na stojąco i w majtach,
bo się szykujemy, pakujemy itp
jeszcze śniadania nie jadłam

jedziemy do baby
zapakowałam 4pary rajstop

buziaki !!!!!!!!!!!
no wiesz.. tak nago przy nas? .
miłego pobytu.

aha - pewnie nie zdążysz zobaczyć o co w k pytałam, więc może zerkniesz tu i coś mi dasz radę odpisać: mogłabyś mi podpowiedzieć co dawać Szymonkowi, a czego unikac - teraz jest na antybiotyku amoksycilina ze względu na te choler.ne bakterie w moczu. nie wiem czy dawać mu teraz jakieś nowości, np. kaszkę jaglaną, czy poczekac do skończenia kuracji antyb. daje probio dicoflor30 (dlaeczego jest napisane że jest dla dzieci powyżej 3rż .).

dziękuję.
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora