Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-27, 19:48   #336
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Wrzucę, jeśli upoluję coś w Lidlu jutro, tak żeby było razem

Aniu maseczka Hauschki- konsystencja taka jak kremy Weledy z irysem czyli lekka, ale czuć oleistość.. nie wiem czy wiesz o co chodzi
Mam skórę mieszaną, ostatnio często odwodnioną i błyszczę się z nią na buzi mocno, nawilża, zmiękcza buzię. Siedzę z nią już chwilkę i jest fajna, ale chyba lepiej nada się do bardziej suchej skóry niż moja. Jeśli chcesz to mogę ci zakupić miniaturkę bo wiem, że są a na dniach idę znowu pytać o emulsję w wersji mini (masz na nią jeszcze ochotę? bo jeśli tak to wezmę dwie). W tygodniu potestuję maskę Noni i dam znać
kochana jesteś, że o mnie pamietasz
ale chyba na razie spasuję - kurcze mam tyle pootwieranych kremów, ze chyba z tą emulsja poczekam aż wykonczę. Maseczka kusi, ale czekam na przesyłke z maseczką, więc może tez na razie sie wstrzymam. Obiecałam sobie, że do końca roku nic nowego nie kupię no może tylko jakiś drobiazg z noni z rossa
Naprawdę musze powykańczać pootwierane kosmetyki, bo przeciez ich nie będe wyrzucac, a niektóre sa na końcówce przydatności....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora