Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-30, 19:16   #985
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z USG i powiem, że jestem trochę zawiedziona i żałuję troszkę ale cóż życie...
Po pierwsze dałam ciała wchodzę i lekarz do mnie no to zapraszam i pokazuje gdzie mam iść a idę i się rozbieram potem on do mnie, a co Pani robi przecież nie trzeba się rozbierać tylko położyć i brzuch odkryć... a ja do niego a skąd ja mogłam wiedzieć hehe... super

po drugie dzidzia super machała nóżkami "rowerek sobie robiła" - jak to lekarz powiedział widziałam wsio, ale zdjęcia nie wyszły ani jedno i na płycie mam tylko 6filmików bez żadnych zdjęć dlatego jestem załamana filmiki obejrze dopiero jutro bo mój komputer jest tak zamulony, że masakra muszę przeinstalować system chyba, że jakimś cudem obejrze je dzisiaj...

I Uwaga na początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopak ale po czasie zmieniło się, że dziewczynka raz że wszyscy mi tak mówili a dwa, że te chęć na słodkie i wogóle jeszcze jak położna tak powiedziała to byłam nastawiona na dziewczynke nawet imię miałam Patrycja a lekarz do mnie, że w 100% CHŁOPIEC a więc będzie chłopiec trzeba nad imieniem pomyśleć
poza tym jest to już 22tci3dni - waga dziecka 521g i termin zmienił mi się z 08.04. na 02.04. więc nie wiem czy karolca mi zmienisz czy mam pisać PW ??

a ogólnie poza tym wszystko dobrze

TŻ się cieszy hehe


teraz idę coś zjeść
super wiesci
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora