Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-01, 07:34   #2444
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
queen nie sciagnelas foli ochronnej z tej plytki tam masz takie strzaleczki

aa i radze nie sciagac nadmiaru lakieru tym drapkiem co jest w zestawie bo strasznie niszczy plytke lepiej np. karta z doladowania lub stara karta kredytowa
Dokładnie, drapak do niczego.


Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Natura jest zła. I ma nową serię limitowaną, wampirzą
I już wiem, gdzie się podzieją moje pieniądze

Nie wiem, nie zwracam uwagi, czy coś konkretnego im robię (no właśnie xD)
Ta limitka to już jest rozdrapana konkretnie.... Ale szary lakierek z niej jest cudny

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Sara, 13mm to króciusieńkie, ledwo dłuższe niż szersze.

Ruda, film to "Le Necrophile" Barassata. Coś niesamowitego.
BTW. Znacie jakieś ciekawe filmy o nekrofilii, które nie są bezsensownymi jatkami? Widzialam juz troche tego, ale stale mam niedosyt.
Nie widziałam....
A z tej tematyki, to może "Zatrute pióro"

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
moje maluszki mam depresje chyba nie chce mi sie malowac pazurkow .
Jasne.... Maluszki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
jakby kto się zastanawiał - to żyję. Ale mam urwanie głowy w pracy i w szkole zajęcia do 16 codziennie. Więc suma sumarum po pracy wracam razem z zamknięcie czyli koło 22. Nie mam czasu na nic!
Byłam na weekend w Krakowie bo potrzebowałam trochę czegoś dla siebie (weekend zaczął się w zeszłą środę a skończył w poniedziałek w nocy ). Puściłam całą wypłatę i jestem szczęśliwym człowiekiem.
Tylko teraz wracam do rzeczywistości.

Nie mam czasu spać, a co mówić hmmm jeść np.

Paznokcie po 4-5 dni takie same aż się zjadą do tego stopnia, że nie mogę na nie patrzeć.

A włosy to już całkiem na drugi plan zeszły.

Nie omieszkałam zakupić trochę lakierów. Będę się chwalić jak będę miała czas wypróbować.

Ale byłam dzielna i was nadrobiłam. Nie było aż tak źle nawet. Na włosowy nawet nie próbuję zaglądać bo tam mam ze 100 str...

Ruda co do portfela to szczeście w nieszczęściu...
Lolli gratuluję stypendium, a koleżanek nie słuchaj. Ja też dostałam - uff, ale pracuję mimo wszystko dość cięzko teraz, bo tak jakos wyszlo.

Chyba tyle ode mnie na razie...
może paznokcie ewentualnie (przed skróceniem i obecne - niestety nic wieczne nie jest i paznokcie mam króciutkie teraz.. kształtu - niejakiego)

Ostatnie zdj to moja nowość w kolekcji - ChG Shy Blush

Pozdrawiam i do poczytania --- kiedyś

EDIT: no i dzieki Bogu - wpół do drugiej w nocy! ehhhh a jutro pobudka o 6...
No rzeczywiście dawno Cię nie było...
Serduszkowy wzorek jest cuuuudo.

Pozazdrościłam Rudej błyszczących pazurków i tez mam dające po oczach. To Icy princess i top HeloHolo z Essence Robione przed momentem telefonem, i telefon z iskierkami nie dał rady.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20111201392.jpg (108,1 KB, 78 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora