Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-03, 12:23   #686
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Skusiłam się też na zakupy w iHerbie, bo była promocja na kosmetyki firmy Sonoma i kupiłam ich kolejny żel pod prysznic Natural Bath & Shower Gel Citrus Medley, dwie pasty do zębów: Nature's Gate Natural Toothpaste Creme de Peppermint i
Desert Essence Natural Tea Tree Oil Toothpaste Mint, dwa opakowania nitki dentystycznej: Tom's of Maine Naturally Waxed Anti-Plaque Round Floss i Eco-Dent GentleFloss Mint, dwa mydła Nubian Heritage Mango Butter Soap Shea & Cocoa Butters With Honey & Cornmeal (bosko pachnie ) i Nubian Heritage Coconut & Papaya Soap, i jeszcze odżywkę do włosów Giovanni Smooth as Silk Deep Moisture Conditioner. Nie testowałam jeszcze nic z tego, bo dopiero co do mnie dotarła przesyłka, a mam mnóstwo kosmetyków w trakcie używania.

Mam jeszcze sporo moich zbiorów do pokazania, ale może nie będę wszystkiego wrzucać do jednego posta.

Mam jeszcze pytanie o pasty do zebów. Jakie są Wasze doświadczenia z nimi? Coś możecie polecić? Ja w tej chwili testuję już trzecią i jakoś na razie nie jestem nimi zachwycona (Logodent Daily Care Classic Krem do zębów z bio-mięta pieprzową, Logodent Żel ziołowy do zębów z miętą, Lavera Basis Sensitive Pasta do zebów bez fluoru z bio-echinaceą i propolisem).
Do mnie też dotarła w tym tygodniu paczka z iHerbu. Również zamówiłam odżywkę Giovanni, ale nie wstawiałam jej w tym wątku, bo ma parę składników nienaturalnych :/ Mimo to serdecznie polecam. Użyłam jej raz i jestem zachwycona Nie obciąża włosów nic a nic, a pięknie odżywia i na dodatek ślicznie pachnie. Wrzucaj resztę zdjęcie reszty kolekcji!

Myślałam, że dostanę wczoraj paczki z matique i ze zdrowych kosmetyków, ale nie udało się. Wy swoje dostałyście zamówione w DDD ?

Informuję, że mojego szamponu z shea.pl jak nie było tak nie ma
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora