Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-04, 20:10   #250
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To tymbardziej szacun bo wygladaja jak właśnie dopracowane

Narazie nie cwiczyłam bo zapierdziel w szkole był, ale poświęciłam czas na docinanie i podkładanie form i znalazłam patent na moje pazury. Bo u mnie poszczególne pazury różnią sie kształtem i trzeba docinać, i kombinowałam bo mi w łezke nie pasowało to pogłębiłam troche owal w formie i jest git Od spodu formy podkleiłam jajeczko i sie super trzyma Teraz chora jestem ale w sobote sie juz biore do roboty ze swoimi. Narazie sobie spiłowałam swoje, ale nie do zera. No i mam info od tych dziewczyn co im robiłam że pazury sie trzymaja i nic sie nie dzieje złego

Szukałam frezarki tej twojej na necie ale wszędzie ceny od 450-500 zł kurcze. Więc narazie sie wstrzymam. Chyba ze dostane na swieta bo cos czuje ze sie rodzice czaja na kuferek albo frezare
no jak juz sie nauczysz podkladac forme poprawnie- w tym docinac ja, to potem gesty zel i smigasz. i zobaczysz jak super, bo nie trzeba tipsow docinac, opilowywac, progu zrownywac, kleic ja to na takich z podlozona forma to prawie do konca stylizuje- jak juz mam zdobienie to sciagam formy dopiero i ksztalt dopracowuje czyli boczki zwezam i opilowuje brzeg- tak mi najlepiej.
a czemu tej frezary nie chcesz od dobrej rady? ona ma ja za 350zl i 2 lata gwarancji

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki,byłam dziś na zakupkach! niewiele kupiłam bo nie miałam funduszy kozaki i 4 pary stringów a od TŻ dostałam na mikołaki komplet bielizny z esotiq prezentowaną prze dżoanęę wtawie wam do albumu cycochy, w efekcie sie zakochałam obwód 70 miseczka B




no tak,ale pewnie lepiej niż w ciemnym



tego pedalskiego młodego widziałam już jak on wymawia reserved



jedno mycie i już prawie nie ma śladu



no ja torebki nie stawiam ani na ziemi ani na stole bo kasa ucieka



no ja tylko czerwone biorę,przesąd



eee dopiero raz użyta


zdjecie staniczka w albumie
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=118147
(napiszcie czy wam sie podoba)
boskie zakupy a cyckow w tym staniku zazdroszcze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora