Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 14:12   #1122
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
mBanku nie polecam ze wzgledu na praktycznie brak oddzialow (tylko mKioski). Chociaz tez mam u nich konto O jakie sms'y chodzi, ze platne? dbNet ma teraz jakas urodzinowa promocje, w ing w koncie Direct masz wszystko za darmo, tylko gdybys chciala miec u nich karte, to musisz dwie operacje wykonac w miesiacu, inaczej obciaza Cie kwota 7 zl za karte.

A co do Inteligo, to kiedys mi sie obilo o uszy, ze oni maja najgorszy system zabezpieczen...
Chodzi o kod zabezpieczający, przychodzący w sms...ja mam kartę-zdrapkę TŻ ma konto w mbank i za takie smsy płaci
Poczytam, poszukam, dzięki za rady
Na Inteligo nie mogę narzekać, do tej pory nic przykrego mi się nie przydarzyło...a otworzyłam je kilka lat temu, bodajże 6


Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić Pekao SA. W moim oddziale są bardzo mili pracownicy, nie miałam żadnego problemu z tym bankiem. I chyba raz się spotkałam z jakimś płatnym przelewem, ale nawet nie pamiętam o co mu chodziło...
Wybór spory, sobie poczytam też dziękuję

Zuziunia za co poleciała?

zygmus, jak będziesz mogła mi już całość wysłać to daj znać, podeślę adres na PW nie pamiętam, na który była paka wysyłana wcześniej
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-12-12 o 14:16
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora