Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 18:39   #76
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kolczyki (piercing)- tu wklejajcie zdjęcia swoich kolczyków

Cytat:
Napisane przez freedka Pokaż wiadomość
LifUnia O łał, ten kolczyk w uchu z piramidkami super wygląda, ale ten pręt troche gruby (pewnie z 6,8mm) a to chrząstka...pewnie bardzo bolało...mam racje
No tka w sumie to jest grubszy i troche bolało ale cóż. Jak go wkładałam troche sie namęczyłam raz to to że jest zakręcony dwa że grubszy ale jakoś posżło. Potem bolał przez dzień dwa i przesło dziurka musiała się rozciągnąc A że wkładałam go tydzień wogole po przebiciu chrząstki to ucho i tak samo w sobie ejszcze bolało ale ogólnie to tydzień później już nic nieczułam;D I tak sie ciesze bo u mnie ból trwał półtora tygodnia z wliczeniem włożenia innnego kolczyka a koleżance goił się 6 miesięcy


Cytat:
Napisane przez hc_zuzanka Pokaż wiadomość
nic nie placilam bo odwazna jestem dziewczynka i kolezanka mi przebijala ale w salonie to chyba od 30zl robia,zależy gdzie pojdziesz,pamietam ze jak chcialam sobie sutki poprzebijac i chodzilam po salonach to w jednym powiedzieli 40 w drugim 100zl
Ladniutki ten Twoj kolczyk w uszku
Strasznie mnie skusiłaś chyba też pójdę do koleżanki która przebijała mi chrząstkę a sobie brew pępek nos standard bridge i pare innych ;p Ale boję się troche o ząbki:P nieodchodzą ci dziąsła?
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując