Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-13, 20:22   #2009
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja piłam

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------



oo nie wiesz po ile będzie ??
on mi też przypasował jak miałam próbkę jedynie odcienia nie mogę sobie idealnego dobrać do mojej skóry bladej teraz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------




wiesz co chyba w przyszłym tygodniu czekam az mi sie więcej rudego spierze
niecałe 44zł ale jak do bladej twarzy to odcienia nie dobierzesz jaśniejszy od tego z próbki jest tylko jeden odcień rose beige bodajże się nazywa i wcale nie jest jaśniejszy tylko różowy dziś patrzyłam dla mnie golden beige jest idealny

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No kochana nie damy rady byc we wszystkim dobrym
I tak dobrze sobie poradziłaś


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Kurcze moze i ja sie nim zainteresuje A słuchaj nie wysusza chociażby delikatnie skóry? I nie podkreśla suchych skórek?
Musze cos poszukać bo jednak na Colorstaya sie nie zdecyduje bo wersja do suchej i normalnej podobno gorsza. Zreszta boje sie troche ze za ciezki mi bedzie
ja rano kładę go na krem z Evy (który zresztą jest idealny dla mnie, dzięki za polecenie ) i nic nie podkreśla suchości ale też ja nie mam jakichś tam wielkich ale co do koloru to tak jak napisałam Lavi, niczego jasnego z tej serii nie ma niestety

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Prawda
Kolejny rok zleciał
A w sumie to juz dwa lata jak sie znamy Z

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------
czas leci jak szalony

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Acha no tak
Bede w pl to bede miec czas na takie eksperymenty to skosztuje

Widzialyście juz Gliss Kur poznal sie na olejkach
Olejek przed myciem wspomaga a po myciu regeneruje
Hehe my jestesmy jakies dwa lata do przodu z olejowaniem
taa, byłam zainteresowana tym nowym loreala mythic oil ale zobaczyłam skład i ma alk denat. w środku to ja podziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora