Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego żółty podkład?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 08:44   #32
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Dlaczego żółty podkład?

Przeczytłam cały wątek i uwazam, że zadna zasada w makijazu nie jest absolutna i pasujacą kazdej kobiecie na kuli ziemskiej.

Kazdemu pasuja różne pigmenty, w roznych proporcjach, nateżeniu i intensywnosci.
Jedna soba bedzie wygladałą idelanie w podkaldzie o barwie złotego piasku , inna w bardzo zimnym bezu.

Nawet jesli cos sie sprawdza dla wiekszości to trzeba przyjac i szanować to ze ktos inny ,mzoe miec uzpelnie inne doswiadcznia i odczucia.

Evan rachel wood na piwerszym zdjeciu jest bardzo blada ale podkesla to tez czern sukni i krwisto-czerwona szminka. Poz atym na akzdym zdjeciu wyglada sie ianczej w zaleznosci od oswietlenia i samego apratu ktorym bylo robione zdjecie.

Podklad dobiera sie indywidualnie i to jest najwazniesza zasada.
Podklad dobiera sie do tonu skory na całym ciele. Popekane naczynak to problem dermatologicnzy , ktory wymaga korygowania korektorem lub bazą w odpowiednim odcieniu(najlepiej zielona)

Zgadzam sie z tym, że jesli tkos ma duzo rozwoego pigmentu w cąłym ciele to mocno zolty pdokald sie bedzie docinał(zwłąszcza latem , gdy ubranai wiecej odsłaniaja)

jestme do kilu lat wierna podkaldom jedej firmy make up forever hd
dla mnie jest to ideal podkladu. Ale nie bede sie oburzac jesli ktos napsize ,ze to dno bo kazdemu słuzy co innego. Podklady Bobbi brown dla mnie byly zawsze zbyt zolte i w dodatku uczulały mnie. Każdy lubi co innego.Tak samo jest z kolorystyka

sotoswałm i zolte i zimne beze. W zaleznsoci od pory roku kupuje różne docienie swoejgo podkaldu. Latem mialam nr 125, teraz mam 115(blady porcelanowy zimny bez. Jest polczniem zóltego i różowego pigmentu. Idelany moim zdaniem dla chłodnych typow cery) w polącznie z baza korygujaca zaczerwienienia z tej samej firmy jest dla mnie idealny (usłysząłam juz kilka razy "jak dobrze wyglada twoja cera nawet bez makiajzu-to znaczy ze podklad jest dobrany idelanie)

Trzeba testować różne opcje (najelpiej oceniać efekt w naturlanym swietle dziennym)
i nie ma rozwych albo zoltych podkaldow. Kazdy podklad zawiera kilka rozdzajow piegmentow tylkow rozych proporcjach.
__________________
Włosomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując