Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 17:03   #2252
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Kitka!! jesteś niesamowita zaraz Ci PW naskrobię

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

uuu czyli jednak ma alko denat a juz myslalam, ze bedzie fajny
tak niestety a tak fajnie się zapowiadał

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne, ale mają ramiączka i zastanawiam się, czy jeżeli jedno się odepnie to czy będzie się trzymać na swoim miejscu ..
W ogóle muszę przestać tu wchodzić, co nie polecicie to kupuję, maska Dolce, maska Herbala, maska Gliss Kura, szampony, nawet sukienkę musztardową którą zakupiła Snow, 0 silnej woli
pokaż się koniecznie w niej

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witajcie lasencje

pytanko do posiadaczek musztardowych kiecek czy one są rozciągliwe?
nie bardzo właśnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mialam pokazac Wam moja kurtke pierwsze z lampa, drugie bez kolor- czerwony z domieszka maliny
śliczna bardzo mi się podoba

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady
Ja mam jakąś awersję do dziewczynek, sama się dziwię jak mama ze mną wytrzymywała, gdy słucham ich opowieści. A jeszcze jak pomyślę o dziewczynce, która przechodzi okres dojrzewania to już w ogóle, olaaa bogaa! Albo taka 6-latka. Już samo to, co Maylin opowiedziała o swojej córci, przyprawia mnie o dreszcze

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------



Wszystkie dziewczynki małe i duże, które znam są okropne! Mam milion małych kuzyneczek (od 3-13), które są przeokropnie:
-upierdliwe
-marudne
-nachalne
-ciągle płaczące
-histeryzujące
A potem dorastają! I jest jeszcze gorzej, bo się włącza szał macicy, ratunku!

Dlatego chłopca, błagam chłopca! Mam braciszka 4 letniego i zupełnie inny jest od tych paskudnych babolków
co Ty za głupoty piszesz! moja sis to prawie 6latka i jest cudownym dzieckiem nie można tak uogólniać

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
mam egzamin praktyczny na prawko o 15 :ze stresu sikam po gaciach: 3majcie kciuki


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

A picie rumianku wspomaga drogi moczowe
Czy jak to tam jest?
rumianek działa przede wszystkim przeciwzapalnie, rozkurczowo ja piję od wakacji

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a przy kruszeniu podaja zwykle przeciwbolowe, choc jej dodawali cos na haj ze odplywala i robili 40 minutowy zabieg a wieczorem mozna juz do domu isc lub ns dnia- potem sie 2 tyg kamyki wysikuje i kontrola usg i rtg- jak cos zostaje znow kruszenie i tak w kolko
ale ten haj to dla wyjatkowych osob i ona taka byla wyjatkowa dziewczyna, ciesze sie ze z nia lezalam duzo mi wytlumaczyla i uswiadomila ze to moje zdrowie i nikomu na nim nie zalezy- i to ja mam o nie walczyc i zadac od lekarzy odp procedur i skierowan
tak przy kruszeniu podaja dożylnie znieczulenie i stopniują dawki, jak mocniej Cię boli to zwiększają tu jest pokazany cały taki zabieg http://www.zamosc.tv/tv/inny/1019-eswl/
a co do zielonej herbaty to jest ok ale też nie można przesadzać bo z kolei przedawkowanie powoduje uszkodzenie nerek max to ponoć 10 filiżanek dziennie u chorego.. Poza tym jest bardzo moczopędna dlatego żeby nerki pracowały dobrze, trzeba z nią jeszcze dużo wody pić, żeby nawadniać się

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochane ja sie pomału zbieram sie do domku
Ost dzien odwalony ufff
Wpade potem do Was jak juz bede w trasie
bezpiecznej podróży
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora