Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 21:02   #1359
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Tak, też zamówiłam tą wulkaniczną z limonką. Tak naprawdę skusiło mnie tylko to że limitowana i już mnie będzie okazji jej przetestować. Jak nie teraz to nigdy

Shazney nie uwierzysz Garnier Czysta Skóra 3w1 żel, peeling, maseczka. Zawiera białą glinkę Kaolin, kwas salicylowy, cynk. Stosuje ją tak że nakładam na twarz pod czas kąpieli na mokrą skórę mokrymi dłońmi, czekam aż zaschnie i zaczynam zmywać. Tak że nie wszystko od razu tylko wykonuje peeling twarzy, szyi i dekoltu. Jestem w trakcie 2 tubki. To jeden z dwóch kosmetyków do pielęgnacji twarzy który zdarzyło mi się odkupić. U mnie działa cuda.
Te limitowane bardzo często powracają do stałej sprzedaży (lub na odwrót)

Produktu z Garniera nie miałam, ale z dużym powodzeniem używam Under Twenty, Anti Acne, 3w1 (zużyłam chyba z 5 tub, teraz po dłuższej przerwie znowu do niego powróciłam). Doskonale oczyszcza moją twarz i niweluje pryszcze . Niestety, z porami sobie nie radzi.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując